Brooch's wire posts

  • Brooch
   Vypadá to, že tu máme emigraci stávajících zákazníků Vodafone CZ, protože absolutně nezvládli nákup a integraci s UPC a rozšíření sítě a to včetně firem a dokonce vyúčtování. Vrtají se v těch Internetech jako študent v dámském přirození. Týká se to ale milionu lidí. Dochází mi trpělivost. O2 je taky otřesná firma, ale dělá teď na mnoha lokalitách optiku. Mají na to bohaté státní dotace a zkušenosti z předešlé kooperace s CETIN nebožtíka Kellnera a je to taková prasárna, že kdybych měl víc času, poženu je rovnou před soud. A to je pokrok s Internetem v Česku. Navíc se připojili k cenzuře BIS a Vládě nepohodlných internetových serverů. Proč už tohle neřeší Ústavní soud České republiky, je mi záhadou. To by měl pan předseda Rychetský zase srdeční záležitost? Měli by to řešit z vlastní iniciativy a nečekat na petici nebo podání zbytných senátorů. To mu mám zase předávat vzkazy prostřednictvím bývalých disidentů a chartistů, co jsou s ním v jedné partě? A to by byl pokrok.
   • Brooch
    Aby se lidový Jurečka nedivil, až dostane přes držku sám.
    • Brooch
     Nemohl by Elon Musk, kromě Twitteru, koupit i Facebook a vystřelit oba na Mars? Tisíce děkovných dopisů.
     • Brooch
      Broochus Financus pátrá, radí, informuje. Mě fascinuje, jak se tu s klidem mluví o inflaci tu 3, tu 7 tu 13 nebo dokonce 20 procent. Ale to je JEN MEZIROČNĚ. Takže do roku 2024 máte po úsporách z roku 2018. O všechno, co jste za těch pár let naspořili, jste právě přišli. A to je pokrok. Amen Hoven.
      • Brooch
       By mě zajímalo, jetli když budou mít USA vojenské základny v Česku, jestli i Česko bude mít základny v USA.
       • Brooch
        Poznámka pro starší a pokročilé, co si pamatují vojenské manévry kolem Radia BBC Svobodná Evropa u bývalého baráku Federálního shromáždění nedaleko Václaváku v Praze. Ta výzbroj posílaná ČR na UK bude přesně jako ta, co se po cestě porouchala a jen tam stála a bojkotovala dopravu.
        • Brooch
         Stanovit termín na zaplacení roční daně na Apríla, je ten největší vtípek 1. dubna.
         • Brooch
          Ukazuje se s odstupem doby pár týdnů, že nejbezpečnější přípojení na FTP, je to nezabezpečené. Protože všichni pošuci, co se narodili po roce 1974, se soustředí na ty zabizpíčené ProTFPd a jíné děravé kraviny na Linuxech. A to je pokrok. Amen Hoven.
          • Brooch
           Stejně to nechápu. Na sporáku jsou dvě kolečka. Jedno ovládá ty spirály uvnitř a druhý teplotu. Zapoměl jsem otočit tím kolečkem s teplotou a stejně mě tu hodinu hučí krám od Mora a jenom spotřebovábá proud na to hučení. A to mám elektroškolu. Studoval jsem marně.
           • Brooch
            Poslední dobou mě začal brnět sporák. Je jen pár let starej, indukční, horkovzdušnej a tak. Bzučel, vrněl. Tak mi došla dneska trpělivost a praštil jsem ho pěstí. A je klid. Uklidnil se. Násilí se prostě vyplatí. A to je pokrok.
            • Brooch
             TV pakárna nemá mezí. Prima KRIMI vysílá pořad Noční Praha, dostupný od 12 let, kde je jen záběr na Pražský hrad v noci i když už je dávno světlo. Nic se tam neděje. A co 10 minut ho přerušuje reklamou. Naštěstí za tohle nemusíte platit. ČT vysílá taky hovno a za peníze všech.
             • Brooch
              Hovno pro Martin Brooch Brož. To bylo první slovo, které jsem napsal na Facebook. Ochcal jsem Facebooj. Zablokovali mi všechny účty a přístupy ke stránkám, které obsluhuju, jako třeba Pirátské Noviny a dalších deset raději uvádět nebudu a to na dobu neurčitou, takže navždy. Zřízení nového účtu si vyžadovalo rodný list, občanku, pas, video selfie obličeje ze tří stran a další neskutečné zásahy do soukromí. Trvalo mi přesně týden, abych tyhle sviňárny obešel. Nic z toho jsem neposkytl. Maminka může dál skenovat můj profil, aby věděla, že žiju. Ale v jakém systému se nacházíme, to je úplně jasný. TOTALITA hadra. A to je pokrok. Amen Hoven.
              • Brooch
               Blog ohledně cenuzry Internetu jsem psal asi hodinu. Jedno jediné tlačítko stačilo, že jsem ho nepublikoval, ale smazal. Žádná ztráta pro světový mír se nekoná. Prostě jsem to napsal celé znovu a jinak. A to je pokrok. Amen Hoven. https://piratebook.cz/blog/view/378/rozsiril-se-nam-tu-takovy-nesvar-svobodny-internet
               • Brooch
                Opravte si ve slovníku: Správce české národní domény se věnuje především BLOKOVÁNÍ doménových jmen .CZ. A nemá k tomu ani žádný veřejný seznam takových domén. Všechno potají tutlají. A to je pokrok. Amen Hoven.
                • Brooch
                 Počet úřednických míst ve státní správě se od 1. dubna sníží o 325. Stát tak ušetří 413 milionů korun ročně. To je jako když prdne do Stromovky. Kdybychom snížili o 32500, tak bychom ušetřili 41,3 miliardy korun. A to se vyplatí. Amen Hoven