<![CDATA[piratskenoviny.cz - ]]> http://piratskenoviny.cz/col/125/.htm Mon, 24 Apr 2017 09:38:36 +0200 Zend_Feed http://blogs.law.harvard.edu/tech/rss <![CDATA[Sociální stát a nezaměstnanost žen]]> http://piratskenoviny.cz/art/697467/.htm Mon, 06 May 2013 09:22:09 +0200 <![CDATA[Facebook je předzvěstí konce svobodného Internetu]]> http://piratskenoviny.cz/art/697456/.htm Mon, 15 Apr 2013 21:05:55 +0200 <![CDATA[Stroje nás připraví o práci, radujme se]]> http://piratskenoviny.cz/art/697446/.htm Sun, 24 Mar 2013 18:57:40 +0100 <![CDATA[Nadbytečná pracovní síla]]> http://piratskenoviny.cz/art/697439/.htm Mon, 18 Feb 2013 16:07:15 +0100 <![CDATA[Psychopati jdou do práce?]]> http://piratskenoviny.cz/art/697427/.htm Sun, 20 Jan 2013 14:27:55 +0100 <![CDATA[Chcete skutečně prezidenta?]]> http://piratskenoviny.cz/art/697421/.htm Thu, 10 Jan 2013 15:08:38 +0100 <![CDATA[Známe svého nepřítele?]]> http://piratskenoviny.cz/art/697415/.htm Mon, 31 Dec 2012 02:48:35 +0100 <![CDATA[ Jak jsem se stal a nestal Franzistou]]> http://piratskenoviny.cz/art/697396/.htm Sat, 15 Dec 2012 15:02:24 +0100 <![CDATA[Kam se ubírá česká zahraniční politika?]]> http://piratskenoviny.cz/art/697384/.htm Tue, 04 Dec 2012 12:18:37 +0100 <![CDATA[Internet ohrožuje staré struktury]]> http://piratskenoviny.cz/art/697385/.htm Mon, 03 Dec 2012 19:55:00 +0100 <![CDATA[Zapomenutá studie k otázce církevního majetku]]> http://piratskenoviny.cz/art/697376/.htm Thu, 29 Nov 2012 13:52:53 +0100 <![CDATA[Proč jsem v pirátské straně?]]> http://piratskenoviny.cz/art/697372/.htm Wed, 28 Nov 2012 11:24:13 +0100 <![CDATA[Modrý pták ve vlastní šťávě]]> http://piratskenoviny.cz/art/697364/.htm Mon, 19 Nov 2012 16:07:01 +0100 <![CDATA[Alexandr Mitrofanov: Zachování tváře ]]> http://piratskenoviny.cz/art/697363/.htm Thu, 15 Nov 2012 11:07:21 +0100 <![CDATA[Jeden za všechny, všichni bez jednoho?]]> http://piratskenoviny.cz/art/697362/.htm Mon, 12 Nov 2012 19:06:37 +0100 <![CDATA[Jak opět nalézt důvěru v demokracii?]]> http://piratskenoviny.cz/art/697358/.htm Tue, 30 Oct 2012 21:07:33 +0100 <![CDATA[České příhraničí]]> http://piratskenoviny.cz/art/697351/.htm Fri, 12 Oct 2012 09:00:44 +0200 <![CDATA[Podnikání po česku]]> http://piratskenoviny.cz/art/697344/.htm Sat, 22 Sep 2012 10:40:46 +0200 <![CDATA[Kotrba a metody volebních speciálů: z kritiky fraška?]]> http://piratskenoviny.cz/art/697341/.htm Thu, 13 Sep 2012 19:20:17 +0200 <![CDATA[Vyvrácení nebezpečného postoje "Nemáte-li co skrývat, nemáte se čeho bát" ]]> http://piratskenoviny.cz/art/697082/.htm Sat, 01 Sep 2012 11:57:47 +0200