<![CDATA[piratskenoviny.cz - ]]> http://piratskenoviny.cz/col/121/.htm Mon, 29 May 2017 07:52:53 +0200 Zend_Feed http://blogs.law.harvard.edu/tech/rss <![CDATA[Demonstrace proti bourání Kozákova domu v památkové zóně UNESCO na Václavském náměstí 47]]> http://piratskenoviny.cz/art/697471/demonstrace-proti-bourani-kozakova-domu-v-pamatkove-zone-unesco-na-vaclavskem-namesti-47.htm Sun, 23 Jun 2013 16:50:37 +0200 <![CDATA[Pirátská párty]]> http://piratskenoviny.cz/art/697459/.htm Sat, 13 Apr 2013 16:46:39 +0200 <![CDATA[Veřejný diskusní večer - Piráti ve Mlejně]]> http://piratskenoviny.cz/art/697448/.htm Thu, 28 Mar 2013 20:20:44 +0100 <![CDATA[CryptoParty v holešovickém Crossu]]> http://piratskenoviny.cz/art/697432/.htm Sun, 27 Jan 2013 22:49:15 +0100 <![CDATA[Pirátský konec světa, pirátské forum utrolleno]]> http://piratskenoviny.cz/art/697405/.htm Fri, 21 Dec 2012 09:03:08 +0100 <![CDATA[4. listopadu 2012 vás zveme na 4.ročník stepařské soutěže.]]> http://piratskenoviny.cz/art/697355/.htm Mon, 29 Oct 2012 11:35:29 +0100 <![CDATA[ Protestujeme! Nechceme Kněžínka šéfem kanceláře UNESCO! Kozel zahradníkem!]]> http://piratskenoviny.cz/art/697070/.htm Tue, 07 Aug 2012 17:11:35 +0200 <![CDATA[Den tripodů na Karlově mostě]]> http://piratskenoviny.cz/art/697040/.htm Thu, 28 Jun 2012 08:39:20 +0200 <![CDATA[Týden svobody slova II 18.6.-24.6. 2012]]> http://piratskenoviny.cz/art/697033/.htm Tue, 19 Jun 2012 09:06:08 +0200 <![CDATA[V sobotu 9.6. začne v centru Brna streetparty Piratekk vol.2.]]> http://piratskenoviny.cz/art/697026/.htm Tue, 05 Jun 2012 09:40:48 +0200 <![CDATA[Pirátský dětský den]]> http://piratskenoviny.cz/art/697021/.htm Mon, 28 May 2012 16:22:55 +0200 <![CDATA[Konference SVOBODA A ODPOVĚDNOST, 30.5.2012, Praha]]> http://piratskenoviny.cz/art/697016/.htm Sat, 26 May 2012 11:30:22 +0200 <![CDATA[Umění (ne)ocenit umění, Praha, 16. května, Roxy, divadlo NoD, od 17hodin]]> http://piratskenoviny.cz/art/697011/.htm Tue, 15 May 2012 20:11:51 +0200 <![CDATA[Otevřená konference o autorském právu, technologii, vědě a etice]]> http://piratskenoviny.cz/art/697006/.htm Wed, 09 May 2012 23:01:11 +0200 <![CDATA[Přijďte se podívat na velkolepou přehlídku krátkometrážních filmů.]]> http://piratskenoviny.cz/art/697004/.htm Tue, 08 May 2012 21:29:31 +0200 <![CDATA[Král Šalamoun bude soudit Prokopa Diviše aneb Seminář o kopírovacím monopolu na americké ambasádě]]> http://piratskenoviny.cz/art/696999/.htm Thu, 03 May 2012 13:52:18 +0200 <![CDATA[Exekuce, šmírování i občanská sebeobrana v klubu Cross]]> http://piratskenoviny.cz/art/696996/.htm Mon, 30 Apr 2012 09:05:42 +0200 <![CDATA[Vězeňský happening proti šmírovacímu zákonu]]> http://piratskenoviny.cz/art/696989/.htm Wed, 18 Apr 2012 12:14:55 +0200 <![CDATA[Demonstrace proti bourání rohového domu na Václavském náměstí]]> http://piratskenoviny.cz/art/696971/.htm Thu, 05 Apr 2012 10:07:52 +0200 <![CDATA[14. - 15. dubna bude v Praze probíhat konference Pirate Parties International]]> http://piratskenoviny.cz/art/33667/.htm Thu, 22 Mar 2012 13:33:23 +0100