<![CDATA[piratskenoviny.cz - ]]> http://piratskenoviny.cz/col/116/.htm Mon, 24 Apr 2017 09:39:10 +0200 Zend_Feed http://blogs.law.harvard.edu/tech/rss <![CDATA[Kinotip je zpět, odkazovací weby ještě žijí]]> http://piratskenoviny.cz/art/697453/.htm Wed, 10 Apr 2013 07:53:46 +0200 <![CDATA[Zákon o kybernetické bezpečnosti a připomínky Pirátů]]> http://piratskenoviny.cz/art/697430/.htm Mon, 08 Apr 2013 15:44:28 +0200 <![CDATA[Piráti a senátoři společně proti amnestii]]> http://piratskenoviny.cz/art/697426/.htm Thu, 17 Jan 2013 13:40:56 +0100 <![CDATA[Pirátská europoslankyně mezi nejvlivnějšími síťovými aktivisty roku 2012]]> http://piratskenoviny.cz/art/697412/.htm Thu, 03 Jan 2013 13:25:59 +0100 <![CDATA[Neslavný průběh PM2012]]> http://piratskenoviny.cz/art/697407/.htm Sun, 23 Dec 2012 15:04:24 +0100 <![CDATA[Německý úřad přikazuje Facebooku: Žádná skutečná jména]]> http://piratskenoviny.cz/art/697400/.htm Thu, 20 Dec 2012 10:46:23 +0100 <![CDATA[Hackeři umístili posměšný vzkaz na Skylink]]> http://piratskenoviny.cz/art/697391/.htm Sat, 08 Dec 2012 22:06:48 +0100 <![CDATA[Čunek předsedou Podvýboru pro lidská práva a rovné příležitosti]]> http://piratskenoviny.cz/art/697389/.htm Thu, 06 Dec 2012 14:03:18 +0100 <![CDATA[Jak hlasovali čeští europoslanci o dohodě ACTA]]> http://piratskenoviny.cz/art/697044/.htm Thu, 05 Jul 2012 08:46:39 +0200 <![CDATA[Nizozemí schválilo zákon o síťové neutralitě, je první evropskou zemí]]> http://piratskenoviny.cz/art/697005/.htm Wed, 09 May 2012 09:05:06 +0200 <![CDATA[Kalouskova TOP09 opět navrhuje cenzuru Internetu. Již podruhé!]]> http://piratskenoviny.cz/art/696984/.htm Mon, 16 Apr 2012 17:43:55 +0200 <![CDATA[IFPI ničí MusicJet, tvrdí jeho šéf]]> http://piratskenoviny.cz/art/696974/.htm Fri, 06 Apr 2012 09:12:34 +0200 <![CDATA[Tajná organizace stavebních korporací získávala informace od britské policie a tajných služeb]]> http://piratskenoviny.cz/art/33652/.htm Sun, 04 Mar 2012 08:33:25 +0100 <![CDATA[Anonymous pokračují v operacích proti ACTA, zveřejní zákazníky české EMI]]> http://piratskenoviny.cz/art/33647/.htm Wed, 29 Feb 2012 19:45:50 +0100 <![CDATA[Evropský parlament se bude zabývat dohodou ACTA]]> http://piratskenoviny.cz/art/33641/.htm Mon, 27 Feb 2012 14:11:15 +0100 <![CDATA[Kontaktujte svého europoslance, vyzývá La Quadrature.net]]> http://piratskenoviny.cz/art/33625/.htm Mon, 20 Feb 2012 14:54:08 +0100 <![CDATA[Stránka o IFPI na Wikipedii zablokována kvůli porušení autorských práv]]> http://piratskenoviny.cz/art/33624/.htm Sun, 19 Feb 2012 18:59:38 +0100 <![CDATA[Anonymous zaútočili na americkou burzu]]> http://piratskenoviny.cz/art/33611/.htm Wed, 15 Feb 2012 18:08:17 +0100 <![CDATA[Lidové noviny o ACTA a Anonymous]]> http://piratskenoviny.cz/art/33600/.htm Fri, 10 Feb 2012 09:40:54 +0100 <![CDATA[Pirátské noviny „odhaleny“]]> http://piratskenoviny.cz/art/33580/.htm Sat, 04 Feb 2012 06:31:47 +0100