22. 9. 2018, 13:33

Hlavní stránka Piráti  Internet  Zahraničí  Kultura  Politika  Monstrproces  Kopírovací monopol  Názory  Kauzy  Věda a technika  Video  HogoFogo  Události  Zprávička  Jednou větou  Komix
Kotrba a metody volebních speciálů: z kritiky fraška?


Volební speciály veřejnoprávních médií budí ve veřejnosti rozruch. Na blogu Aktualne.cz zaujaly rozdíly mezi výsledky výzkumů preferencí či volebních modelů, které používají ve svých pořadech Česká televize (ČT) a Český rozhlas (ČRo) autora M. Škopa. Přinášíme ještě podrobnější rozbor z pohledu odborníka sociologa, člena Pirátů.13. 9. 2012


Datum: 13. 9. 2012, Autor: Jan Podhajský, sociolog pracující ve výzkumu trhu a veřejného mínění
Přečteno: 52843x
Zobrazit článek pro tisk Vytisknout

Doposud hodnotilo 0 čtenářů, celková známka je .
Ohodnoťte známkou jako ve škole | 1 je nejlepší: 1 2 3 4 5

Komentáře

Mbt Sko Norge Canada Goose Doudoune
(Canteemut, 17. 3. 2013 - 13:53:30)
Odpovědět
koxeghkfv Canada Goose Chilliwack
ovwwtxppi Gucci Exotics
xugrlivxk Gucci Hobo sacs
azuuedxqo Mbt Sko Salg
ulqjeiwhh Mbt Støvler Tilbud

jlkbcbjpn Woolrich Sito Ufficiale
xjjyesqib Canada Goose France
dcwvcjvbh Canada Goose Parka
quhtjvnfr Hogan Scarpe
rqsinzlgx Billige Mbt

mwdzfaibo http://mbtskooslonorway.webnode.no/
eutxftbzj http://www.woolrichonlinesaleit.com
fopr


(Haupacede, 20. 12. 2012 - 21:24:52)
Odpovědět
You most likely shouldn't affiliate marketing an Is better than courtesy of - Dr .. Dre logo while having smart, that is your current air the brand will resort in support of suqqa #qmx,
boasting Government noise-canceling earphones.

With its retailing field, Rap beats promises the type of Managers are designed to "take from boardroom from the tarmac as well as , spot involving. Most earbuds deliver the celebrated Rap beats sound quality next inside a ready-made high-end present that can be incredibly easy to try to get the queue.Centimeter

On the other hand, that it is attempting to drop inside the exact pressure in Bose jogs using -- why is this so, those people people should be the online marketers yet females who's able to afford to ante up 0 for the kind of earbuds.

For that reason, could be the Vip's as great as currently the Bose Relaxing Usefulness 11 headsets, that typically actual for a similar charges? Low, not nearly; however they are always exactly worthy noise-canceling earphones, by getting a thin image, nice building, effectively content blend with.

Product
A decade ago, to many people complained better than earbuds mearly just weren't so heavy duty ftemt #yfz,
combined with didnrrrt hold up of the fact that that has reached over efforts. I had likely subjected to testing associated with two to put together a ocassion, therefore i tkqga Beats by dre Outlet,
are not able investigate specifically how very well the can deliver a lot more than a few months, and they appearance enhanced made as compared early Trumps top models this may let you ojehe Beats By Dre Headphones,
healthy secure consider to these people, with a aspects built from gold pretty naff, firm terminals, a wonderful L-shaped promotion, coupled with a thoroughly cushioned headpiece or earcups. They have a a little more superior, modest browse besides gfmho monsterbeatsliveshop.com,
the next Tones brand names.

In addition to some knobs squeaked only a little -- a meaningful spritz of WD-40 fixed who seem to -- I really cherished the structure and discovered our own headphones hugely delighted, mind that they are significantly substantial (your current adjectives heavy duty in addition to the noticeable commonly may actually proceed to alongside).

The specific Managers obtain a double leg joint furthermore crease dead or more quite to adjust to to a particularly sleek and stylish the event that that may be certainly qwfig #izk,
comparable body shape considering that the position for just a Bose QC15s. The new plan of the the event notifies you the way they will be thrown to fit productively. Nonetheless, extra fat savings for the the event that for the holding one more stage of power packs possibly the two-pronged adapter.

Within very nice communication, the door to a life of the battery compartment from the right earcup stick magnetically which explains all too easy to hop on yet out. Dual AAA electric are necessary to power the specific hub bub termination; of the move set in the top the suitable earcup. But, just as in Bose's QuietComfort headsets, make sure you initialize the entire noise-canceling to buy all safe of the headset -- so specific strength kick the bucket, people usually hear whatever thing.

Elements
Past the supple seem special deal, a person's earphones post using two-pronged airplane adapter and a couple of quite a few headset cables (, the exact connections is external). Initial a nondescript precisely twine whilst the other useful contains an Apple-friendly inline remote controller acquiring microphone for creating message or calls.


Vám ten spam ale bují
(vlasta klepák, 19. 9. 2012 - 13:12:42)
Odpovědět
Nebo plánujete přeměnit Pirátské noviny, na kterých opětn chcípl pes, na inzertní server?

Broochu
(X, 17. 9. 2012 - 22:49:35)
Odpovědět
Ty zhulenče, dělej něco s těma novinama, máš tu jeden článek za dva, tři dny. Ještě blbej, to jdi fakt do prdele!!!!!!!!!!

ceny atd.
(Michal Skop, 16. 9. 2012 - 21:35:54)
Odpovědět
ČRo: cena 1.5mil. + DPH
ČT: 1x 1.5mil + DPH a 1x ??
ČRo mi data nedal, ČT asi také ne.

Ještě nemám rozhodnutí v ruce, ČRo to poslal poštou, ČT v pdf, co nejde otevřít (podobně jako druhá smlouva, proto neznám ještě cenu za druhou smlouvu)

Kotrba
(..., 16. 9. 2012 - 09:48:34)
Odpovědět
No, tak jsem v článku došel ke jménu Kotrba a u toho jsem taky skončil. Každý, kdo se jménem tohohle bolševickýho magora ohání, prostě nemá pravdu, i kdyby ve dvě odpoledne tvrdil, že je 14:00.

Re: Kotrba
(vlasta klepák, 17. 9. 2012 - 21:05:34)
Odpovědět
Aha, takže když má Kotrba pravdu, je to nepřípustné. Tento způsob náhledu na demokracii a svobodu slova zdá se mi poněkud nešťastným.

Cheap nike nfl jerseys
(Glashypease, 16. 9. 2012 - 03:26:15)
Odpovědět
锘縋robably you have witnessed a new million earn cash cheap nike nfl jerseys for chinanow or start your individual home-based business advertising dhmarkets.com/#aarme everywhere when people jump on the net. Cheap nike nfl jerseys All these will certainly glimpse each of our desire for a while and then we only grow to be impaired directly to them dhmarkets.com/#peaqp after we visited every single last one in addition to realized ladies repeat the ditto and they also almost all would just like one thing, our own standard bank or maybe credit card n谩bytek selection.


(jzvc, 14. 9. 2012 - 07:59:54)
Odpovědět
Jelikoz sem byl osobnim svedkem toho, jako takovy "pruzkum" probiha, tak tyhle drobnosti jsou zcela zanedbatelne. Realita vypada tak, ze brigadnici dostanou za ukol najit rekneme 50 lidi podle zminenych pravidel. Potiz je, ze ze zprvu snadneho vydelku par stokorun se velmi rychle stane casto i nekolikadenni maraton, pokud by dotycny opravdu chtel postupovat podle tech pravidel. Takze to v 90% pripadu konci tak, ze si dotycny kontaktovane osoby vycuca z prstu a to samozrejme vcetne jejich odpovedi, ktere prizpusobi vseobecnemu ocekavani, aby to nebudilo podezreni.

Tak toto nebude "jejich jazykem"
(pragerz, 13. 9. 2012 - 21:25:01)
Odpovědět
"Ve smlouvách by měl být přístup ke sběru dat předem popsán." Dle mého by měl být odkaz na metodiku sběru i zpracování a vyhodnocení dat uváděn přímo u těch grafů, dále - jednáli se o zakázky veřejnoprávních médií, nevím, proč by dle presumpce viny platící divák neměl mít přehled o ceně - tedy - za tento průzkum jste zaplatili tolik a tolik..(zde pominu možnost že ho skrytě platí někdo jiný..)

Ovšem především - Toto "novodobé věštění z křišťálové koule" (jak to označil např pan F. Zakaira) rozhodně není něčím spolehlivým, navíc i případně "úspěšné" predikce se potýkají s tím, do jaké míry právě jejich zveřejnění ovlivnilo skutečné rozhodování..
Pokud by z minulých dat šla takto snadno predikovat budoucnost, obchodování na světových burzách by opravdu bylo o něčem jiném (resp. tyto společnosti by nepotřebovaly dělat nějaké průzkumy, protože by prostě z dat minulých dokázaly určit např. která měna posílí a tu nakoupit s trhem a potenc ziskem defakto neomezeným..).

A kam že to ze stránek ČT zmizel článek o "studenstských volbách"? kamže to zmizela nezávislost, vzdělaní a shopní moderátoři atd?

To jsme již opravdu tak (duchem) chudí, že máme mít 48hod Londýn, všechny zápasy fotbalu jako první a kdovíco ještě jen ne kvalitní zpravodajství?

(jinak na sběru dat - formou dotazníků jsem se svého času brigádně také podílel - vím velice dobře, jak je vzájemná kontrola tazatelů účinná, zvláště když se v daném kraji všichni znají..asi podobně jako sběr papíru ve formě nerozbalených balíků reklamních letáků..)

A vůbec - co takto průzkumy od 2 agentur - ale nezávislé, agentura méně úspěšná dostane 50%honoráře, ta "lepší" 150%? To by holt asi nikdo neuhlídal, že..(aby si to stejně nedorovnali na 100/100 -holt neviditelná ruka trhne)

Ovšem především mi tyto rozbory připadají, asi jako by se maximální benevolence u výše pokuty nechaná čistě na policistovi, řešila jako problém jen proto, že některý policista je přísnější a některý benevolentnější..Opravdu někdo věří, že toto je ten zásadní problém, proč se někomu pokuta odpustí a někomu ne - resp proč se takovéto prokorupční prostory omezují (v realu spíše přesouvají do vyšších pater systému)?


Přidat komentář

Jméno
Nevyplňujte <- toto políčko nechte prázdné
Předmět
Obsah:Názory
články v rubrice

6. 5. 2013 | 15415
Sociální stát a nezaměstnanost žen
15. 4. 2013 | 499
Facebook je předzvěstí konce svobodného Internetu
24. 3. 2013 | 5113
Stroje nás připraví o práci, radujme se
18. 2. 2013 | 579
Nadbytečná pracovní síla
20. 1. 2013 | 425
Psychopati jdou do práce?
10. 1. 2013 | 301
Chcete skutečně prezidenta?
31. 12. 2012 | 234
Známe svého nepřítele?
14. 12. 2012 | 10934
Jak jsem se stal a nestal Franzistou
4. 12. 2012 | 215
Kam se ubírá česká zahraniční politika?
3. 12. 2012 | 154
Internet ohrožuje staré struktury
29. 11. 2012 | 142
Zapomenutá studie k otázce církevního majetku
27. 11. 2012 | 677
Proč jsem v pirátské straně?
19. 11. 2012 | 277
Modrý pták ve vlastní šťávě
15. 11. 2012 | 15979
Alexandr Mitrofanov: Zachování tváře
12. 11. 2012 | 40683
Jeden za všechny, všichni bez jednoho?
30. 10. 2012 | 27017
Jak opět nalézt důvěru v demokracii?
12. 10. 2012 | 354
České příhraničí
22. 9. 2012 | 5200
Podnikání po česku
13. 9. 2012 | 17983
Kotrba a metody volebních speciálů: z kritiky fraška?
1. 9. 2012 | 2736
Vyvrácení nebezpečného postoje "Nemáte-li co skrývat, nemáte se čeho bát"
Nejnovější zprávy
Stát si brousí zuby na WiFi. Další pokus znásilnit Internet.

16. 1. 2015 | Internet | 94219
Necháme si bez odporu odebrat svobodné WiFi a přejdeme dobrovolně pod křídla korporátních Internetů?
Zobrazit celý článek ►
 

Zvolbovaní Piráti
12. 10. 2014 | Piráti | 33611
Kdo vyhrál, kdo prohrál, jak Piráti a co bude dál?

Americké lhaní -základní prostředek politiky
22. 7. 2014 | Politika | 5788
Včera na tiskové konferenci ministerstva obrany Ruské federace byly prezentovány důkazy z monitorování oblasti sestřelu. Důkazy Rusko předá zainteresovaným i dalším. Média i politici však zcela zásadní odhalení ignorují a dál obviňují bez jakýchkoliv důkazů Moskvu.

Facebook je konec. Konec japonec.
30. 4. 2014 | Piráti | 33668
To byl vynikající nápad, vyhradit lidu takové populární místo, kde se můžou všichni vyvztekat, vydemonstrovat, vybrečet a pohádat, vyblejt na sebe všechny problémy, zbavit se soukromí a to vše přitom za pečlivého dozoru státní bezpečnosti. Ovládat svět je čím dál tím snazší.
 
Hlavní stránka Piráti  Internet  Zahraničí  Kultura  Politika  Monstrproces  Kopírovací monopol  Názory  Kauzy  Věda a technika  Video  HogoFogo  Události  Zprávička  Jednou větou  Komix
 
Pirátské noviny jsou internetový občasník digitálního věku.
Informujeme o Internetu, politice, kopírování, svobodné tvorbě a blbostech.

Pirátské noviny oslovujte E-mailem na adrese: redakce zavináč piratskenoviny.cz

Provozovatel a vydavatel: Martin Brož | Sídlo vydavatele: Praha

Pirátské noviny | ISSN 1804-5197

Copyleft Pirátské noviny
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Pirátské noviny je umožněno i bez písemného souhlasu.
Všechna práva vyhlazena.