20. 9. 2018, 4:12

Hlavní stránka Piráti  Internet  Zahraničí  Kultura  Politika  Monstrproces  Kopírovací monopol  Názory  Kauzy  Věda a technika  Video  HogoFogo  Události  Zprávička  Jednou větou  Komix
CASA a registr vozidel - stejný systém


Osobní zkušenost s aktéry nekonečného příběhu korupce a vydírání napříč politikou, byznysem a státní správou. Blíží se jejich konec?13. 7. 2012


Datum: 13. 7. 2012, Autor: Ivo Vašíček
Přečteno: 32275x
Zobrazit článek pro tisk Vytisknout

Doposud hodnotilo 0 čtenářů, celková známka je .
Ohodnoťte známkou jako ve škole | 1 je nejlepší: 1 2 3 4 5

Komentáře

1
(kfyiopti, 28. 7. 2012 - 16:36:32)
Odpovědět
1

Zakladatel firmy ATS Telkom
(, 25. 7. 2012 - 10:44:25)
Odpovědět
Protokol registrace skupinových, osobních, agenturně pátracích, evidenčních, objektových a věcných operativních svazků, 08513-09510, 12.02.1970, SEO KS SNB České Budějovice, 8622, Výlet, Hamšík Karel 01.01.1942

link na článek o tom proč je CASA pro vojáky rakev
(r.m., 20. 7. 2012 - 17:56:13)
Odpovědět
má kyslík jen pro tři lidi
nemá zálohovanou hydrauliku
nemá zálohované řízení
po výpadku motorů na polním letišti sama neodstartuje, nemá zdroj
http://vztlak.net/Armada/CASA-C-295M-versus-Alenia-C-27J-Spartan-Kdo-nahradi-Antonovy
Je to nový Kalouskův padák pro vojáky.

výběrová řízení
(dj-bobr, 15. 7. 2012 - 18:19:27)
Odpovědět
Když už se tu drbe AČR, doporučuji vaší pozornosti:
http://www.allytrade.cz/
http://sepo.army.cz/

S těmi Alcately jsem taky přišel do styku, docela solidní záležitost (což se nedá úplně říct o CADS - Celoarmádní Datové Síti. Kdo s ní přišel do styku, tak ví..)

Re: výběrová řízení
(lojza, 16. 7. 2012 - 09:23:06)
Odpovědět
To se mi nějak nezdá :-) Oba systémy mají SQL injection bugy na úplně jiných místech :-)

Jediné co mají zřejmně společného je, že je ve finále dělala nějaká špatně placená a/nebo nekvalifikovaná (zřejmně bodyshopovaná) vopice. :-)

Re: Re: výběrová řízení
(dj-bobr, 17. 7. 2012 - 14:39:49)
Odpovědět
O těch bugách vím už dlouho, ale na reporty nikdo nebral ohledy.. (systém je přece profesionálně zabezpečen podle předpisů AČR!) .. SQL injekce, XSS, zapomenuté chybějící eskejpování ještě dávno nevymřelo, ..
.. a přes tohle se, prosím, povinně nakupuje a vypisují se výběrová řízení.

(sorry, dál už určitě ne veřejně.. kdyžtak můj nick zavináč můj nick dot net)

komix k tematu
(root, 14. 7. 2012 - 09:44:50)
Odpovědět
http://www.root.cz/clanky/komiks-soustredeni/


(fikus, 13. 7. 2012 - 23:08:08)
Odpovědět
vsecky tyhle "srandy" plati lidi svojima danema,
no kurnik kdyz to platim aspon zdrojaky chci
videt.

!!!! GNU !!!!

Vládnoucí mafie??!
(Spirit, 13. 7. 2012 - 23:06:46)
Odpovědět
Myslím, že používání termínů “Vládnoucí mafie“, apod. je medvědí službou. Různé mafie o moc rozhodně usilují a je pravda, že některé z nich byly v minulosti v parazitování na veřejných financích mimořádně úspěšné. Nicméně události posledních týdnů a měsíců ukazují, že jejich skutečná moc je daleko menší a je založena pouze na osobním prospěchu a osobní zbabělosti jednotlivců. Uvidíme jak dopadne zatím poslední dějství, tentokrát s nezničitelným Kalouskem. Nemyslím, že to tu někomu bude vadit, ale obávám se, že právě sledujeme funus TOP09 v přímém přenosu... :D

Re: Vládnoucí mafie??!
(Ivo Vašíček, 14. 7. 2012 - 08:46:28)
Odpovědět
Obávám se, že hlavní příčinou "praní špinavého prádla" Kalouska je souboj Hávy a Romana. To jsou dva skuteční vládci této země, kteří se nyní perou. Je to o desítkách miliard. Všimni si, že kauzy ČEZ jsou nyní "u ledu". Přitom jsou to rozkradené desítky miliard. Roman v podstatě ovládá ČSSD a ODS (pohlídal si i Zelené). Háva však se zahraniční pomocí zvýšil svoji moc (z KDU-ČSL na TOP09) a ta moc vlivem sporů menších mafií v ODS (Ritig, Janoušek, Jurečka)roste, oni byli ve shodě s ČEZ, ale příliš "navolno". Roman je neuřídil. Vše co teď sledujeme je souboj mafií.

Re: Re: Vládnoucí mafie??!
(., 14. 7. 2012 - 10:49:48)
Odpovědět
Obávám se, že vám haraší:-) )

Re: Re: Re: Vládnoucí mafie??!
(Ivo Vašíček, 14. 7. 2012 - 19:48:49)
Odpovědět
dokud budou lidi takhle naivní budou dál škubáni jak ovce

Re: Re: Re: Re: Vládnoucí mafie??!
( , 14. 7. 2012 - 23:55:17)
Odpovědět
Naivní by bylo věřit, že mluvíte pravdu, nic než pravdu a celou pravdu :-) jak to bylo doopravdy si tu nikdo neověří..

Naivní by bylo si myslet, že je Kalousek odstřelován vlastními lidmi, kteří ho dostali k moci a novináři, kteří mu defakto dělají PR a taky mu prý bonzují své zdroje (to tvrdil Kalousek sám v minulosti, nevycházím z pochybného přepisu skokana, který předpokládám stejně vznikl v kacelářích topky) - pokud by sám nechtěl (předpokládám, že Kalousek stejně jako Topolánek demonstrativně opustí stranu před volbami, Karel Janeček, Michálek, Tomáš Kluss nebo podobní párkrát ovcím v televizi řeknou, že novým tvářím už je možné věřit :) a pojede se dál..

Kalousek si předpokládám půjde užít odkloněné provize z církevních restitucí, pensijních fondů apod., možná si koupí i plastickou operaci

Je sice možné, že (Klausův) Roman se s někým pere, ale stejně tak je možné, že výsledek kauzy Parkanová už je někde dávno do nejposlednějšího detailu naplánován.

Šoková terapie je PR taktikou vládních stran. Jednak odvrací pozornost od toho, co se prohlasovává a to jsou zlodějny, které jdou do stamiliard, a často má znaky toho, že z toho nic nebude: tj. kauzu otevírá top09 zpřízněný Respekt, Skokan má mít nahrávku, ale ukazuje jen neprůkazný přespis apod., prostě taková ta klasika.. a zatímco tato HRA zaplňuje podobně jako kdysi trestní stíhání Věcoveřejňáků, kde největším trestem byla "hrozně bolestivá" podmínka, titulky médií, informace o odhlasovaných restitucích se na hlavní stránce např. novinek objeví na krátký čas v pátek večer :))) + DPH..

Druhak je to užitečné v tom, že tuto vládní sebranku už moc lidí ochotných volit nebude a podsunuté nové strany bude třeba zpropagovat a darovat jim část svých voličů, aby překonali 5 procent. Proto si průsery a trapasy mohou v ODS a TOPce dovolit. Však on už pan Moravec ze vztahu s místopředsedou ODS nějak zajistí, že se budou v otázkách objevovat ty správné strany (pirátům gratuluji v nedávnému obsazení obou polovin pořadu svým předsedou, to se ve vládní televizi nepovede jen tak někomu ! vládní hydepark případně zajistí pro předsedu pirátů hodinku v hlavním večerním čase před pirátskou akcí, opět se nepodaří jen tak někomu a 2x už nám vytáhne kde se vzal tu se vzal v hydeparku pirát Baudyš, prostě oni už voličům dají vědět koho mají volit:-)

Vlastička jistě bude (nebo spíše už byla) řádně odškodněna. Nechybí proto potřebný maskovací PR článek v blesku, jak se její chudák manžel tahá s pytli na zahradě, to aby i babička v nejzapadlější české vesnici se dozvěděla, že přeci Parkanovi jsou lidé jako my ostatní, nezbohatli na úplatcích a normálně makaj :)) Och jak dojemné. Vše se znaky narýsovaného scénáře.

Naivní je představa transparentnosti politických stran - ani transparentní účet nerozkryje uplacené novináře, dary na ruku, sliby budoucích obchodů či funkcí pro straníky apod....

Naivní je představa že pan Vašíček je na té straně barikády, na které se snaží prezentovat - ostatně on sám měl zakázky jak od Omnipolu (háva, kalousek) tak z ČEZu (roman, klaus)

Ministr obrany Baudyš starší později astrolog -> Kalousek jeho náměstek -> Baudyš mladší, astrolog, pirát, Vašíčkův nepřiznaný:-) kamarád -> Vašíček

Re: Re: Re: Re: Re: Vládnoucí mafie??!
( , 15. 7. 2012 - 00:01:42)
Odpovědět
Ministr obrany Baudyš starší později astrolog -> Kalousek jeho náměstek -> Baudyš mladší, astrolog, pirát, Vašíčkův nepřiznaný:-) kamarád -> Vašíček

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vládnoucí mafie??!
( , 15. 7. 2012 - 00:05:10)
Odpovědět
koukám, že redakční systém stále nefunguje, no hlavně že jste mezitím spustili "kopii seznamu" a na ni si čas našli :), takže zkusím bez znaků, které to polyká:


Vašíček - zakázky od ministerstva Baudyše staršího

Jaký je postoj Vašíčka k Baudyšovi ml. např. zde:
http://piratskenoviny.cz/?c_id=697039

Perličkou na závěr je rýpnutí do možné korupce majitelů Gity, samozřejmě zahlazené do nežalovatelné formy, asi bolístka z nezaplacené zakázky Vašíčkovi (možná nebyli tak spokojení jako Háva, Baudyš a Kalousek :-) )

také není jasné, které zakázky opravdu patří Vašíčkovi a které jeho bývalému obch. partnerovi, když oba na svých stránkách uváději totožné reference a tak nějak se rozhodně nedá říct, že by ty názvy firem a jejich prezentace splňovali zákonné podmínky nezaměnitelnosti na trhu :-)


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vládnoucí mafie??!
(Ivo Vašíček, 15. 7. 2012 - 09:54:34)
Odpovědět
Bývalý společník uvádí v referencích své firmy i reference XEOS (celkem prokazatelně lze zjistit, že v době realizace těch zakázek jeho firma neexistovala).

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vládnoucí mafie??!
( , 15. 7. 2012 - 16:17:27)
Odpovědět
už jste podal žalobu nebo máte nějaké máslo na hlavě a nemůžete ? :)

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vládnoucí mafie??!
(Ivo Vašíček, 15. 7. 2012 - 17:54:55)
Odpovědět
je mi to úplně lhostejné

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vládnoucí mafie??!
( , 15. 7. 2012 - 18:44:53)
Odpovědět
:)) samozřejmě, jinou odpověď jsem ani nečekal.. snad je alespoň 82 procentní, hehe

Re: Re: Re: Re: Re: Vládnoucí mafie??!
(Ivo Vašíček, 15. 7. 2012 - 09:52:23)
Odpovědět
Máte to hodně popletené, zejména ty útoky na mne. 1)Moje firma pro ČEZ nedělala vůbec nic. Pro Omnipol jsem dělal proto, protože neměli výhodnější nabídku a náš produkt nutně potřebovali (bez aplikace AQUAP 110 by nemohli uskutečnit některé kontrakty. 2)S Antonínem Baudyšem mladším jsem se seznámil někdy v r. 2010, fyzicky jsme se viděli jen jednou a to kolektivně. Jeho otce vůbec neznám a viděl jsem ho jen v televizi.
Kalousek není ostřelován vlastními lidmi. Kaloukova moc (v důsledku Hávova) v posledních dvou letech neúměrně vzrostla a konkurenčně se střetl z jinýmy mafiemi. Se svým FAU se stal velice nebezpečným. Začal se navážet do ČEZu a to je hlavní příčina konfliktu. Přez čez jsou rozkrádány miliardy a Roman si nakradl více než Háva (nyní se to však začalo měnit a proto se bijí).

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vládnoucí mafie??!
( , 15. 7. 2012 - 15:37:36)
Odpovědět
když jste údajně pro čez nic nedělal, proč máte čez v referencích na webu ?

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vládnoucí mafie??!
(Ivo Vašíček, 15. 7. 2012 - 17:58:32)
Odpovědět
Hm,dík za upozornění. Zítra zjistím jak se to tam dostalo (leda, že by něco o čem nevím, ale to pochybuju, dělal jsem pro ČEZ řadu nabídak a nikdy z toho nic nebylo). Ostatně bychom to měli vůbec aktualizovat.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vládnoucí mafie??!
( , 15. 7. 2012 - 18:44:10)
Odpovědět
:))) jedna perla lepší než druhá :))

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vládnoucí mafie??!
(kfyiopti, 28. 7. 2012 - 16:36:43)
Odpovědět
1

Re: Re: Vládnoucí mafie??!
(Spirit, 14. 7. 2012 - 19:12:32)
Odpovědět
Není jistě pochyb, že tu mezi sebou soupeří různé zájmové skupiny a v mnoha případech je termín "mafie“ oprávněný. Jejich vliv je však mnohem menší, než si i oni sami dokáží připustit a dokonce bych řekl, že přeceňování jejich vlivu bylo v minulosti záměrem. Je dost pravděpodobné, že pod určitým úhlem pohledu lze situaci vnímat, tak jak jsi ji popsal. Osobně si však myslím, že podobné spekulace jejich skutečný vliv, který je velmi limitovaný, nafukují a nemyslím, že by pro to dnes byl jakýkoliv důvod.

Re: Re: Re: Vládnoucí mafie??!
(Ivo Vašíček, 14. 7. 2012 - 19:48:06)
Odpovědět
Bohužel toho vím příliš mnoho.

Re: Re: Re: Re: Vládnoucí mafie??!
( , 15. 7. 2012 - 00:24:30)
Odpovědět
samozřejmě, že jako majitel firmy na výplatní listině: kellnerovy České pojišťovny, ČEZu, ministerstva dopravy, magistrátu prahy, středočeského kraje, Omnipolu, pražských služeb, lékarenské sítě apod. toho víte opravdu hodně, myslím, že českou mafii znáte jako vlastní boty.. jen mi do té vaší červené knihovny nějak nezapadá, že jste si přestal praotce korupce vážit až po té propisce.. skoro to vypadá, jako že si tu někdo ze čtenářů a běžných frantů pirátů dělá dobrý den :-)

Re: Re: Re: Re: Re: Vládnoucí mafie??!
(, 15. 7. 2012 - 00:27:24)
Odpovědět
nechápu jak jsem mohl vynechat Microsoft, pro který děláte ještě teď :-)

Re: Re: Re: Re: Re: Vládnoucí mafie??!
(Ivo Vašíček, 15. 7. 2012 - 10:30:56)
Odpovědět
Vzhledem k velikosti českého trhu a objemu tržeb z jednotlivých zakázek a stovek zákazníků je celkem logické, že byli mými zákazníky i tyto firmy, ostatně patří k největším. Vzhledem k rozsahu zakázek jsem se korupci vyhnul. Objemy v řádech desítek, či stovek tisíc jsou pro bossy nezajímavé a většina z nich a ni neví, že jsme v jejich firmách něco dělali. Takových dodavatelů mají stovky. Co se týče Klause, tak jsem opravdu nezachytil žádné zvěsti (a znám jich mnoho), že někde v něčem jede. Ostatně je to z jeho pozice a kompetencí je to celkem problém (může kšeftovat akorát s milostmi a vetovat nějaký zákon - což se zřejmě u loterií napakoval, u těch milostí si myslím, že jsou to malé částky a přiživili se lidi kolem něj. Nicméně dnes si myslím, že ho krmí (tak nějak vrcholově) Roman. Jak to probíhalo při privatizaci netuším, já znám prostředí IT a stavebnictví.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vládnoucí mafie??!
(., 15. 7. 2012 - 14:52:49)
Odpovědět
Závist.....všichni se napakovali a na vás zbyly drobky.....nejste o nic lepší než ti co tam jsou a tak je paušálně podezíráte.....co nevíte si domyslíte, o tom jsou všechny vaše nářky, střípky faktů doplněné mořem fantazií o obludných mafiánech....

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vládnoucí mafie??!
( , 15. 7. 2012 - 16:15:21)
Odpovědět
Ti mafiáni obludní jsou, ale pan Vašíček má neuvěřitelnou schopnost věci překrucovat (asi má k tomu ty správné noty). Proto ve Vašíčkově podání Roman vodí Klause, zatímco realita je přesně opačná. Klausovci dosadili Romana do ČEZu aby ho ovládli, ne Roman klausovce do sněmovny, protože ovládal ČEZ. Kdyby realita opačná nebyla, nechal by se Klaus udělat šéfem ČEZu a ne prezidentem.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vládnoucí mafie??!
(Ivo Vašíček, 15. 7. 2012 - 19:00:19)
Odpovědět
Romanův majetek (desítky miliard) je mnohonásobně větší než Klausův (desítky milionů).

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vládnoucí mafie??!
( , 15. 7. 2012 - 19:31:28)
Odpovědět
Pokud se na to budeme dívat optikou toho, že pan Roman není "majetkem" Klausovců (viz. např. převod jeho 100.000.000 na podnikání klausova syna darem i financováním z čezu druhého klausova syna - aneb peníze jsou doma), pak nepochybně bude majetek Romana větší, zvláště pokud jde o majetek přiznaný a ten který zatím stále drží. Nikde však není psáno, že se darovací nálada nebude opakovat :) i když samozřejmě i jemu něco musí zůstat :)

Říká vám něco pojem bílý kůň? Hádejte proč asič PPF buduje Institut Václava Klause.. atd.

Ani Klause nepovažuji za končenou, konečné jsou nadnárodní privatizačně-mafiánské organizace a finanční skupiny za účasti tajných služeb všech stran, které se ještě před sametovkou dohodli na základních zásadách jakým způsobem se bude medvěd porcovat. Klause pak odhaduji na jednoho z nejvyšších, nejagilnějších a nejspolehlivějších jejich služebníčků.. nic víc.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vládnoucí mafie??!
(Ivo Vašíček, 15. 7. 2012 - 22:20:27)
Odpovědět
Roman a Háva nemají dluhy, jsou na vrcholech svých "rodin". Ruští oligarchové se maskují za Kellnerem. Nadnárodní korporace to jistí přes banky. Kapitál má ještě Tykač. Jinak jsou všichni v podstatě v minusu (od Babiše až k Bakalovi).

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vládnoucí mafie??!
(Ivo Vašíček, 15. 7. 2012 - 18:00:28)
Odpovědět
Je mi vás líto, že se musíte ukájet nesmyslnou nenávistí. Navíc zcela virtuální neboť o mě nic nevíte.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vládnoucí mafie??!
( , 15. 7. 2012 - 19:58:29)
Odpovědět
mě je zase líto člověka, který neslyšel že klaus v něčem jede, ale přesto takovýto článek ilustruje fotkou, kde si klaus s kalouskem cinkají pivo .. chápu, že když si člověk vymýšlí pohádky, jednou je opozičník pak musí vysvětlovat, proč ještě před lety agitoval za ty na vrcholku moci, špatně se udržuje pozornost, kde co plácl, kam co napsal, co si kdy myslel :) ale chtělo by to trochu konzistence do toho vašeho politického umírání :-)

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vládnoucí mafie??!
(Ivo Vašíček, 15. 7. 2012 - 22:15:33)
Odpovědět
Za nikoho jsem neagitoval.Klause s Kalouskem jsem dal proto, protože zbaběle mlčí. A další důvod tuší ti, co mne znají.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vládnoucí mafie??!
(O, 15. 7. 2012 - 22:59:44)
Odpovědět
Jak opovažuješ se, bídný červe, otírat si hubu o božského prezidenta?

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vládnoucí mafie??!
( , 15. 7. 2012 - 19:52:19)
Odpovědět

Dobré manipulátorské zestručnění pane Vašíčku :)) Takže takové jmenování ústavních soudců (rozhodování o tom, zda zpoplatněné zdravotnictví je bezplatné nebo nikoliv :), rozhodování o tom, zda protiústavně přijatý zákon může rok platit než bude znovu přijat ústavním způsobem), jmenování prezidenta a viceprezidenta Nejvyššího kontrolního úřadu, členů ČNB, vetování zákonů, jmenování předsedy a místopředsedy Nejvyššího soudu, čachrování se jmenováním vlády a schopnost prodlužovat bezvládí než se podaří sehnat dostatek přeběhlíků aj. pravomoci včetně zastupování v mezinárodních vztazích, velení ozbrojeným silám, pověřovat vedoucí zastupitelství ČR, generály armády, soudce, rektory.. dostávat zprávy BISky, no vážně tohle musí být velká práce zneužít nebo zpěněžit (a to uvnitř i vně ČR, zvláště když to pak má dopad na samotné obsazení vlády a tedy defakto všech dalších klíčových funkcí..)

a to ani nemluvím o takových těch drobnostech, jako je odměňování pracovníků hradu platem ze státního rozpočtu bez zveřejnění výše takových platů:) to už je taková ta klausova třešinka na dortu na úrovni onoho pera, ale prostě musí bejt, protože ODSák zásadně bere vše a Klaus je včelí královnou všech ODSáků i když simuluje distanc :)

ALe děkuji za další díl proklausovkých pohádek Ivo Vašíčka

Re: Re: Re: Vládnoucí mafie??!
(kfyiopti, 28. 7. 2012 - 16:36:46)
Odpovědět
1


(fikus, 13. 7. 2012 - 23:06:36)
Odpovědět
registr vozidel, software za miliony, uzavrene kody a jeste to pred ostrym provozem testujou 4 dny
a pak hned do produkce.

jsou blbi nebo navedeni (zaplaceni) ?

neříkám, že Alcatel byl špatný
(Ivo Vašíček, 13. 7. 2012 - 22:20:29)
Odpovědět
Problém byl, že firma ATS prodala ústředny s tím, že v nich budou FDDI moduly. Firma Alcatel však takovou dodávku negarantovala. Pouze s tím experimentovali a nakonec zastavili vývoj. Ty moduly nikdo kromě AČR nepožadoval. Tedy AČR by je taky nepožadovala, požadovali datové propojení mezi městy (WAN síť) a ATS jim tvrdili, že to ty ústředny umí, což nebyla pravda. Podobný problém byl s dodávkou síťe MATRA - jiný výrobce, ale stejný dodavatel - slibotechna

Alcatel
(Pepa, 13. 7. 2012 - 21:23:14)
Odpovědět
Krátce jsem to s Alcately zažil, umělo to víc než "normální" pevná linka od SPT Telecomu. Ukazovalo to číslo volajícího, přesměrování hovorů, buzení atd. Fičury fungovaly i na analogových tel. s dialem, vše přes kódy. Měl jse za to, že tyhle vymoženosti časem postihnou i pevné linky od Telecomu. Místo toho u přišlo za slawného hypermanagora Berdára několikeré přečíslování a sebevražedné zavedení paušálu u pevných linek. ;) Takže Alcatel nebyl zase tak špatný.


Přidat komentář

Jméno
Nevyplňujte <- toto políčko nechte prázdné
Předmět
Obsah:Názory
články v rubrice

6. 5. 2013 | 15415
Sociální stát a nezaměstnanost žen
15. 4. 2013 | 499
Facebook je předzvěstí konce svobodného Internetu
24. 3. 2013 | 5113
Stroje nás připraví o práci, radujme se
18. 2. 2013 | 579
Nadbytečná pracovní síla
20. 1. 2013 | 425
Psychopati jdou do práce?
10. 1. 2013 | 301
Chcete skutečně prezidenta?
31. 12. 2012 | 234
Známe svého nepřítele?
14. 12. 2012 | 10934
Jak jsem se stal a nestal Franzistou
4. 12. 2012 | 215
Kam se ubírá česká zahraniční politika?
3. 12. 2012 | 154
Internet ohrožuje staré struktury
29. 11. 2012 | 142
Zapomenutá studie k otázce církevního majetku
27. 11. 2012 | 677
Proč jsem v pirátské straně?
19. 11. 2012 | 277
Modrý pták ve vlastní šťávě
15. 11. 2012 | 15979
Alexandr Mitrofanov: Zachování tváře
12. 11. 2012 | 40683
Jeden za všechny, všichni bez jednoho?
30. 10. 2012 | 27017
Jak opět nalézt důvěru v demokracii?
12. 10. 2012 | 354
České příhraničí
22. 9. 2012 | 5200
Podnikání po česku
13. 9. 2012 | 17983
Kotrba a metody volebních speciálů: z kritiky fraška?
1. 9. 2012 | 2736
Vyvrácení nebezpečného postoje "Nemáte-li co skrývat, nemáte se čeho bát"
Nejnovější zprávy
Stát si brousí zuby na WiFi. Další pokus znásilnit Internet.

16. 1. 2015 | Internet | 93851
Necháme si bez odporu odebrat svobodné WiFi a přejdeme dobrovolně pod křídla korporátních Internetů?
Zobrazit celý článek ►
 

Zvolbovaní Piráti
12. 10. 2014 | Piráti | 33611
Kdo vyhrál, kdo prohrál, jak Piráti a co bude dál?

Americké lhaní -základní prostředek politiky
22. 7. 2014 | Politika | 5787
Včera na tiskové konferenci ministerstva obrany Ruské federace byly prezentovány důkazy z monitorování oblasti sestřelu. Důkazy Rusko předá zainteresovaným i dalším. Média i politici však zcela zásadní odhalení ignorují a dál obviňují bez jakýchkoliv důkazů Moskvu.

Facebook je konec. Konec japonec.
30. 4. 2014 | Piráti | 33668
To byl vynikající nápad, vyhradit lidu takové populární místo, kde se můžou všichni vyvztekat, vydemonstrovat, vybrečet a pohádat, vyblejt na sebe všechny problémy, zbavit se soukromí a to vše přitom za pečlivého dozoru státní bezpečnosti. Ovládat svět je čím dál tím snazší.
 
Hlavní stránka Piráti  Internet  Zahraničí  Kultura  Politika  Monstrproces  Kopírovací monopol  Názory  Kauzy  Věda a technika  Video  HogoFogo  Události  Zprávička  Jednou větou  Komix
 
Pirátské noviny jsou internetový občasník digitálního věku.
Informujeme o Internetu, politice, kopírování, svobodné tvorbě a blbostech.

Pirátské noviny oslovujte E-mailem na adrese: redakce zavináč piratskenoviny.cz

Provozovatel a vydavatel: Martin Brož | Sídlo vydavatele: Praha

Pirátské noviny | ISSN 1804-5197

Copyleft Pirátské noviny
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Pirátské noviny je umožněno i bez písemného souhlasu.
Všechna práva vyhlazena.