18. 9. 2018, 15:14

Hlavní stránka Piráti  Internet  Zahraničí  Kultura  Politika  Monstrproces  Kopírovací monopol  Názory  Kauzy  Věda a technika  Video  HogoFogo  Události  Zprávička  Jednou větou  Komix
Korupční mafie je mocnější, než si myslíte


Už pár dnů očekávám, kdy policie požádá o vydání Miroslava Kalouska. Po odvolání ministra spravedlnosti Jiřího Pospíšila si zřejmě musíme ještě nějakou dobu počkat. Materiály o korupci při pronájmu Gripenů se k vyšetřovatelům zřejmě zatím nedostanou.27. 6. 2012


Datum: 27. 6. 2012, Autor: Ivo Vašíček
Přečteno: 38034x
Zobrazit článek pro tisk Vytisknout

Doposud hodnotilo 0 čtenářů, celková známka je .
Ohodnoťte známkou jako ve škole | 1 je nejlepší: 1 2 3 4 5

Komentáře

Panu Vasickovi
(Michal, 10. 7. 2012 - 11:04:36)
Odpovědět
Pane Vasicek klobouk dolu, bavit se tady s lidma, kteri na Vas takhle zbytecne a prazdne utoci, asi oba dobre vime proc to tak bejt musi.
A proto Vam musim pogratulovat, bez toho to totiz nejde ;-)

Re: Panu Vasickovi
(Ivo Vašíček, 10. 7. 2012 - 12:17:26)
Odpovědět
díky

Re: Re: Panu Vasickovi
(Roj, 11. 7. 2012 - 18:33:04)
Odpovědět
Teda Ivoši, teĎ to tady pod tím čtu, jak tomu zmrdovi trpělivě odpovídáš. Já bych ho poslal do prdele hned z voleje. Respekt! :-)


(Lokavidu, 5. 7. 2012 - 10:01:37)
Odpovědět
Pirati fandime Vam!! momentalne jste jedina sance na zmenu v tyhle republice a potazmo na celym svete, diky!

Shrnuto
(R, 5. 7. 2012 - 01:16:47)
Odpovědět
Autor je manipulátor oblbující lidi. Ovečky pirátské, jste vážně tak jednoduché, že mu skáčete na špek? LOL! Jediný poctivý, transparentní, do všeho vidí, každé spiknutí prohlédne, všemu rozumí, na všechno má recept, a k tomu ještě náušnička v uchu, no neni to úžasné?

Re: Shrnuto
(chachacha, 5. 7. 2012 - 05:49:19)
Odpovědět
nemaji ve stanovach, ze pirat musi vypadat exoticky? dredy, nausnice, nebo dobry exot je ten fetak v radiovce:-D vysadit je na pustem ostrove, kokoty

Re: Re: Shrnuto
( , 5. 7. 2012 - 12:54:45)
Odpovědět
Myslím, že to je snaha kravaťáka Vašíčka zapadnout mezi mladé.

Re: Re: Re: Shrnuto
(R, 5. 7. 2012 - 21:52:36)
Odpovědět
jj, chce zapadnout mezi lidi o 20, 30 let mladší

donedávna jsem myslel sám
( , 29. 6. 2012 - 18:24:36)
Odpovědět
nyní se zdá, alespoň podle titulku, že za mě myslí Ivo Vašíček

místopředseda pirátů Ivo Vašíček, jehož firma byla na výplatní listině Omnipolu
(, 29. 6. 2012 - 15:48:50)
Odpovědět
nechť píše raději o kauzách, ve kterých není ve střetu zájmů, jinak to bude vypadat, že s pirátskou stranou chce jen odebrat opozici hlasy, které by mohly přijít nepřátelům Kalouska a Hávy :-)

Re: místopředseda pirátů Ivo Vašíček, jehož firma byla na výplatní listině Omnipolu
(Ivo Vašíček, 29. 6. 2012 - 17:06:00)
Odpovědět
Dodávali jsme naše služby stovkám firem. Omnipol byl jednou z nich. My jsme dodali práci, oni zaplatili to je celé. Nemám co skrývat.

Re: Re: místopředseda pirátů Ivo Vašíček, jehož firma byla na výplatní listině Omnipolu
( , 29. 6. 2012 - 18:22:03)
Odpovědět
já vím, je mi to jasné, náááááhoda, stejně jako je nááááhoda, že vaším kamarádem je syn býv. ministra obrany Baudyš, který byl nááááhodou už 2x pozván aby se vykecával ve vládní televizi..

a náhodou z té stovky firem se zrovna omnipol a pár dalších subjektů napojených na pražsou radnici dostal na firemní stránky jako reference :-)


Re: Re: Re: místopředseda pirátů Ivo Vašíček, jehož firma byla na výplatní listině Omnipolu
( , 29. 6. 2012 - 18:22:42)
Odpovědět
vypadlo mi tam: pirát Baudyš

Re: Re: Re: místopředseda pirátů Ivo Vašíček, jehož firma byla na výplatní listině Omnipolu
(Ivo Vašíček, 29. 6. 2012 - 19:58:50)
Odpovědět
Náhoda to vůbec není.V době kdy Omnipol poptával zavedení managementu konfigurace dle standardů AQAP jsme byli prakticky jediným nabízejícím s příslušnými referencemi (tehdy to nikdo z ČR neuměl). Z našich bývalých zákazníků je jediným napojeným Pražské služby - tam jsme získali zakázku kvůli nejnižšší ceně. Na pražský magistrát jsme podávali desítky nabídek, většina výběrových řízení byla však zrušena, protože bychom je museli vyhrát. Přesto nám některé zakázky se skřípěním zubů dali. S kolergou Baudyšem jsem se viděl jednou na akci Pirátů (bohužel, neboť mi je velice sympatický).

Re: Re: Re: Re: místopředseda pirátů Ivo Vašíček, jehož firma byla na výplatní listině Omnipolu
( , 30. 6. 2012 - 11:06:46)
Odpovědět
Ano, to že je vám astrolog sympatický, to je logické, iracionalita vám musí být velmi blízká.

Re: Re: Re: Re: Re: místopředseda pirátů Ivo Vašíček, jehož firma byla na výplatní listině Omnipolu
( , 30. 6. 2012 - 11:26:50)
Odpovědět
nebo vám je blízké spíše tedy to oblbování lidí, že ? :)

Re: Re: Re: Re: místopředseda pirátů Ivo Vašíček, jehož firma byla na výplatní listině Omnipolu
( , 30. 6. 2012 - 11:26:05)
Odpovědět
Pane Vašíčku, aby nedošlo k nepochopení :), já vás přeci nepodezírám, že už tehdy jste byl odměňován za budoucí aktivity u pirátů, já to vidím tak, že jste byl jako dobrý známý osloven, když se pirátská strana aktivovala a hledaly se pro ni kádry :-)

Myslím, že za člověka nejvíce mluví činy a to ať už vaše usměrňování veřejného mínění a mlžení (pod vašimi články v diskuzích bylo rozebíráno), sympatie ke Klausovi a Havlovi i klausově straně Svobodných občanů, ale i třeba takové ty videjka jakým bylo to s "kokotem" Kalouskem, které patrně mělo téměř podpráhově:-) sdělit divákům, že Kalousek je taky člověk a ještě k tomu je s ním sranda, taková tečka v té předvolební kampani TOP09 :-)

Re: Re: Re: Re: Re: místopředseda pirátů Ivo Vašíček, jehož firma byla na výplatní listině Omnipolu
(Ivo Vašíček, 30. 6. 2012 - 11:53:04)
Odpovědět
Nemám co skrývat a nic neskrývám. Vzhledem ke své práci jsem poznal zákulisí mnoha věcí. Viděl jsem také vývoj ve společnosti. A mnohé věci se mi nelíbily a rozhodl jsem se je změnit. Parlamentní politické strany jsou mi odporné. Sám mnoho nemohu a z neparlamentních mne oslovily pirátské myšlenky. Mé rozhodnutí je čistě osobní a lidské. Co se týče Kalouka. Celá věc byla náhodná (alespoň si myslím). Byli jsme na exkursi v poslanecké sněmovně (vzakl nás tam Daniel Solis, který dělal asistenta Olze Zubové a končil tam. Při odchodu jsme potkali opilého Kalouska. Ten následně o celé věci lhal. Od té doby vím zcela jednoznačně, že je to lhář. Na Klause jsem změnil názor po jeho aféře s kradením propisky. Nicméně celkově mám pocit, že se změnil.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: místopředseda pirátů Ivo Vašíček, jehož firma byla na výplatní listině Omnipolu
( , 30. 6. 2012 - 12:11:29)
Odpovědět
já vím :))) když jsou vám parlamentní strany odporné, je pozoruhodné, že jejich intrikami zvolený prezident vám začal vadit až po (zcela marginální v porovnání s jeho předešlými) aféře s propiskou :) Lze to taky vysvětlit přepnutím vaší osoby do jakože opoziční role :) ale tak možná vám někdo uvěří, že jste si klausových špinavostí do té doby nevšimnul, prosím :-)

Olgu Zubovou financoval Soukup, později sponzoroval slevami a analýzami Věci veřejné, stranu, která měla stejný cíl z jakého podezírám vás, pohltit hlasy odpadlé od ODS a ty spláchnout do záchodu nebo je dovést do koalice s ODS :)

Cením si i toho, že jste s sebou pohotově měli kameru, kterou teď nemůžete sehnat a musíte se spoléhat na videa z přednášek od české pozice :-)

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: místopředseda pirátů Ivo Vašíček, jehož firma byla na výplatní listině Omnipolu
( , 30. 6. 2012 - 12:15:02)
Odpovědět
abych to upřesnil, pohltit hlasy odpadlé od ODS tedy měla spíše TOP09, cílem véček primárně bylo stáhnout hlasy opozice k sobě (a to za astistence jejich vedoucích představitelů, kteří zcela netakticky směřovali volební kampaň proti TOP09, které tím spíše pomáhali, než proti VV, které byly jejich hlavním konkurentem) Není proto divu, že Paroubek jezdil stejnou audinou, která odvezla Romana Janouška z výslechu u policie.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: místopředseda pirátů Ivo Vašíček, jehož firma byla na výplatní listině Omnipolu
(Ivo Vašíček, 30. 6. 2012 - 15:27:46)
Odpovědět
Myslím, že se změnil hlavně Klaus - je z něj senilní dědek. Nicméně s jeho názory jsem nikdy zcela nesouhlasil. Na některé věci se však nebál vyslovit nepopulární názor (EURo a pod.)a to oceňuji, stejně jako u Miloše Zemana. Co se týče Zubové, vůbec netuším zda o akci věděla. Daniel Solis jednoduše končil v té pozici a spíše recesisticky nám nabídl možnost exkurse, prostě proto, že mohl. Ten den jsme měli hapenning (jezdili jsme i s lodí po Praze (vlečené za autem) a proto tam byl kameraman.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: místopředseda pirátů Ivo Vašíček, jehož firma byla na výplatní listině Omnipolu
(Ivo Vašíček, 30. 6. 2012 - 15:36:41)
Odpovědět
I když i já se názorově změnil, ale ještě před Piráty. Do r. 2006 jsem se honil za byznysem, a došlo mi, že je to přelud. Štěstí si za peníze nekoupíte. Vím, že takových jako já je více a přibývají. Věřil jsem i na neviditelnou ruku trhu, nestydím se za to.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: místopředseda pirátů Ivo Vašíček, jehož firma byla na výplatní listině Omnipolu
(., 2. 7. 2012 - 19:57:26)
Odpovědět
kdo Vás dnes platí?

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: místopředseda pirátů Ivo Vašíček, jehož firma byla na výplatní listině Omnipolu
(Ivo Vašíček, 3. 7. 2012 - 10:23:08)
Odpovědět
Zákazníci.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: místopředseda pirátů Ivo Vašíček, jehož firma byla na výplatní listině Omnipolu
( , 4. 7. 2012 - 15:55:12)
Odpovědět
pražské služby, microsoft, ministerstvo dopravy, magistrát města prahy, ČEZ, kellnerova Česká pojištovna, síť lékáren Pharmaland, středočeský kraj a stovky dalších..

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: místopředseda pirátů Ivo Vašíček, jehož firma byla na výplatní listině Omnipolu
(Ivo Vašíček, 5. 7. 2012 - 09:11:12)
Odpovědět
To je historie od r. 1998-2011 - jsou to reference a v nich samozřejmě uvádíme nejznámější firmy. Aktuální z uvedeného seznamu je pouze Microsoft - tam děláme audity systému řízení a bezpečnosti. Aktuální jsou např.(Chironax, Bonzai, Oncomed, Metroprojekt)Nyní nemám žádné zákazníky z veřejné správy.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: místopředseda pirátů Ivo Vašíček, jehož firma byla na výplatní listině Omnipolu
( , 5. 7. 2012 - 12:05:17)
Odpovědět
to je také zajímavá informace, nepsal jste tu ještě nedávno, že vám pirátství ničí kšefty právě s microsoftem? tak už kluci pochopili, že ve skutečnosti děláte pro jejich věc ? :-)

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: místopředseda pirátů Ivo Vašíček, jehož firma byla na výplatní listině Omnipolu
(Ivo Vašíček, 5. 7. 2012 - 18:29:16)
Odpovědět
nikdy jsem nepsal, že mi členstvý v Pirátské straně ničí byznys v Microsoftu. Problémy jsou ve veřejné správě. Microsoft se přizpůsobuje situaci. Pirátské šíření MS Office bylo základnín strategií. Až se rozšířily potom je začali kasírovat. Dlouhodobě však MS počítá se zánikem kopírovacího monopolu. Proto rozvíjí služby, zejména cloud a business inteligence.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: místopředseda pirátů Ivo Vašíček, jehož firma byla na výplatní listině Omnipolu
( , 5. 7. 2012 - 19:57:06)
Odpovědět
těmi problémy ve veřejné správě kvůli pirátství myslíte ty problémy u těch desítek nabídek co jste podali a které měli problém kvůli údajně nízké ceně a nezapojení do korupce? :))


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: místopředseda pirátů Ivo Vašíček, jehož firma byla na výplatní listině Omnipolu
(Ivo Vašíček, 5. 7. 2012 - 23:08:09)
Odpovědět
Nevím přesné důvody, ale buď soutěž zruší (když to vypadá, že bychom mohli vyhrát) nebo vyhraje někdo jiný. Na MPSV nám napsali, že jsme byli příliš drazí. Nebyla to však pravda. Vybrali dražšího dodavatele a zdůvodnili to tím, že jediný splnil podmínky zadání. Byl tady o tom i článek. Soudit se kvůli tomu nechci, ale jednoduše lhali. Zakázku získala firma napojená na náměstka ministra.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: místopředseda pirátů Ivo Vašíček, jehož firma byla na výplatní listině Omnipolu
( , 4. 7. 2012 - 14:53:36)
Odpovědět
musím se přiznat, že mé oko nezůstalo suché

Re: Re: Re: Re: Re: místopředseda pirátů Ivo Vašíček, jehož firma byla na výplatní listině Omnipolu
(trefa, 2. 7. 2012 - 19:23:29)
Odpovědět
pohádce o tom jak si pan Vašíček 4 měsíce před volbami vybral stranu a hned se v ní stal místopředsedou může věřit jen osel

Re: Re: Re: Re: Re: Re: místopředseda pirátů Ivo Vašíček, jehož firma byla na výplatní listině Omnipolu
(Ivo Vašíček, 3. 7. 2012 - 10:31:19)
Odpovědět
Do všech funkcí u Pirátů jsou lidé voleni, předsednictvo celostátním fórem (volit mohou všichni členi strany). To nejsou pohádky to je snadno prokazatelný fakt. Do strany jsem vstoupil 9 měsíců po jejím vzniku.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: místopředseda pirátů Ivo Vašíček, jehož firma byla na výplatní listině Omnipolu
( , 4. 7. 2012 - 14:57:57)
Odpovědět
možná se budete divit, ale i do funkcí ods a top09 jsou lidé voleni :) to ještě nevylučuje rybaření ani jiné praktiky (tím netvrdím, že jste je musel použít u tak malé strany jako je pirátská, tam imho stačilo správně zamrkat okem.., zvláště když ani u mnoha jiných členů se nezdá, že by nebyli z podobného tábora jako vy :) )

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: místopředseda pirátů Ivo Vašíček, jehož firma byla na výplatní listině Omnipolu
(Ivo Vašíček, 5. 7. 2012 - 09:14:10)
Odpovědět
Tak asi dobře mrkám okem. V srpnu budou další volby předsednictva. Vůbec netuším zda budu nominován a vůbec netuším zda budu zvolen. A také nechápu jaký bych z té funkce mohl mít užitek.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: místopředseda pirátů Ivo Vašíček, jehož firma byla na výplatní listině Omnipolu
( , 5. 7. 2012 - 12:08:09)
Odpovědět
třeba odměnu za to herectví v podobě nějakých zakázeček v budoucnu

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: místopředseda pirátů Ivo Vašíček, jehož firma byla na výplatní listině Omnipolu
(Ivo Vašíček, 5. 7. 2012 - 23:09:39)
Odpovědět
Mě už to podnikání nebaví, odstěhoval jsem se na venkov a pomalu to balím.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: místopředseda pirátů Ivo Vašíček, jehož firma byla na výplatní listině Omnipolu
(., 6. 7. 2012 - 00:32:51)
Odpovědět
Rozumím, poslanecký plat by se hodil:-) )

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: místopředseda pirátů Ivo Vašíček, jehož firma byla na výplatní listině Omnipolu
(Ivo vašíček, 6. 7. 2012 - 08:16:34)
Odpovědět
To jistě, ten by se hodil. Nicméně to není můj cíl. kdyby byl, existují mnohem jednodušší způsoby jak se stát placeným politikem. Můj primární cíl je změnit společnost. Naše ideály jsou mými představami o životě. Kolektiv Pirátů je velice příjemnou společností. Získal jsem mnoho přátel. Nikdo z nich se v politice neangažuje kvůli penězům. Hodně mne to baví a obohacuje lidsky, a to za peníze koupit nelze.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: místopředseda pirátů Ivo Vašíček, jehož firma byla na výplatní listině Omnipolu
(panečku, 5. 7. 2012 - 22:03:00)
Odpovědět
taková skromnost. Vy ani netušíte(naoko) co je každému jasné:-D

Ach jo
(Mrkva, 28. 6. 2012 - 19:46:18)
Odpovědět
A kdopak toho "zametače" Rampulu vlastně jmenoval? Co? ;-)

Re: Ach jo
( , 29. 6. 2012 - 15:57:11)
Odpovědět
Kmotři už totiž svolali demonstraci za odvolaného ministra Pospíšila.

Přitom to byl právě Jiří Pospíšil, kdo jmenoval Rampulu. Pospíšil byl ministrem spravedlnosti od r. 2006 už v silně prokorupční Topolánkově vládě. Rampula vede vrchní státní zastupitelství od r. 2007, jmenoval ho do funkce Pospíšil, který odvolal předchozího vrchního státního zástupce.To je přeci úplně prosté.

Podle mě je to celé hra a Pospíšil se svojí uměle vytvořenou image bojovníka proti korupci/kmotrům bude mít za úkol sesbírat hlasy, které by utekly k opozici a dovést je do spřátelených stran. ODS se klidně může dál ztrapňovat, tak jako to dělal Topolánek, protože tyto nové strany (tehdy VV, TOP09) musí překonat 5 procent hranici, aby to vše mělo smysl a nedošlo naopak k odběru hlasů, které nebudou moci využít. Díky novým stranám si tak zpátky do budoucí koalice přivedou hlasy voličů, které předchozím vládnutím nasrali.

O tom svědčí i demonstrace u koně organizovaná pravičáken radaristou Liškou. Podobně jako i Michálek už ohlásil kandidaturu za zelené, také dříve pravicová ODA Wágnerová z klausova ústavního soudu bude kandidovat do senátu za zelené a nyní otočila na levicovou rétoriku, k tomu ji dopomáhej veřejnoprávní = vládní televize. Zdá se, že kmotři rozhazují sítě, aby se udrželi u moci. Musím se přiznat, že přesně takový scénář jsem čekal, už když šel Michálek žalovat k Nečasovi o tunelu, který měl směřovat do pokladny ODS. To jsem si ťukal na čelo jak nevěrohodná je to pohádka, protože je jasné, že ty peníze by nemohly přitéci do pokladny ODS (ať už oficiální nebo neoficiální) aniž by se o tom předseda strany dozvěděl. A ani největší blb by na to tedy neupozorňoval předsedu strany, zvlášť když by to celé bylo pravda a jde o tolik peněz, spíše by se bál o život a ne to jít probrat s jedním z možných hlavních organizátorů. ODS ale dobře věděla, že se svoji vládou zdiskredituje, protože krást měla v plánu a ve velkém. Takže tvorba kádrů, jakože obětí, pro budoucí použití.

Podle Dientsbiera honil disidenty, podle pospíšila má vysoké odborné předpoklady.

Řeč je o státním zástupci Liboru Grygárkovi, ten se stal náměstkem vrchního státního zástupce pro trestní řízení. Překážkou mu v tom není ani jeho minulost, Grygárek působil jako prokurátor již před listopadem 1989. Do nové funkce jej v pátek na návrh vrchního státního zástupce Vlastimila Rampuly jmenoval ministr spravedlnosti Jiří Pospíšil (ODS).

Grygárek bude mít na starosti dohled nad trestním řízením, řekla v úterý mluvčí ministerstva Zuzana Kuncová.

Vrchní státní zástupce Rampula podle ní návrh na Grygárkovo jmenování odůvodnil jeho vysokými odbornými předpoklady. O nich je přesvědčen i Pospíšil, podle mluvčí Grygárkovu práci kladně hodnotí jak lidé ze státních zastupitelství, tak i z ostatních právnických profesí. tn.cz, r. 2007

http://tn.nova.cz/zpravy/domaci/exkomunisticky-prokurator-grygarek-dela-hvezdnou-karieru.htm Pospíšil není kladnou figurou české politiky, pokud je ale podle někoho z vás v pořádku nestíhat nikoho v kauze Plzeňských práv, rozsáhlého podvodu ve formě organizovaného zločinu, pokud vám přijdou tresty v ČR vysoké a souhlasíte s Pospíšilovými návrhy domácího vězení nebo propuštění 1/3 vězňů, pak prosím, pak je podpora Pospíšila pro vás to pravé.

K panu Michálkovi má blízko také Karel Janeček z nadačního fondu proti korupci, další obdobná postavička. Jeho nyní přejmenovaná firma, dříve RSJ Invest, nabízela zajímavé služby: schování majetku před manželkou (vžilo se označení odklánění) i před úřady, s piráty je to něco podobného.

Re: Re: Ach jo
(Ivo Vašíček, 29. 6. 2012 - 17:13:24)
Odpovědět
Ano je to válka mafií. Pospíšil je Jurečkův člověk.
Nicméně s Liborem Michálkem jste úplně mimo. On žádnou kandidaturu za Zelené neohlásil, to zcela v rozporu se skutečností ohlásil Ondřej Liška. O podpoře Pospíšila jsem nepsal ani slovo.

Re: Re: Re: Ach jo
( , 29. 6. 2012 - 18:18:46)
Odpovědět
takto to bylo uvedeno a nečetl jsem že by to dementoval, nicméně je pravda, že na tyden.cz se mluví o triu zelených, pirátské strany a kdu-čsl... osobně mi to přijde ještě zábavnější..

nicméně ať už to bude za zelené nebo za piráty nebo jejich koalici s černoprdelníky, tak to nic nemění na nevěrohodnosti toho, že šel chystaný tunel do kasy ods ohlásit předsedovy ods :)

Re: Re: Re: Re: Ach jo
(Ivo Vašíček, 29. 6. 2012 - 19:44:46)
Odpovědět
Libor Michálek měl původně kandidovat pouze za Piráty. Zelení však přišli s návrhem koalice. Liška, aniž by počkal na náš názor vyhlásil do médií, že LM kandiduje za Zelené. Ten návrh nebyl z naší strany přijat a diskutujeme o měm a je docela možné, že kvůli manévru Zelených nebude LM kandidovat vůbec.

Re: Ach jo
(lojza, 30. 6. 2012 - 15:43:58)
Odpovědět
Jen malé upřesnění. Kvalitní kamera na akci s lodí u parlamentu byla proto, že tam byl mimo jiné kandidát pirátů z Olomouce Dušan Dvořák a jistý dokumentarista o něm točil film.

A do toho tam přišel ožralý Kalousek stoupl si před tu kameru a předvedl co předvedl :-)

Re: Re: Ach jo
( , 4. 7. 2012 - 14:50:21)
Odpovědět
jo já vím, další náhoda a zrovna jako koncovka těsně před volbami, opět náhoda.. náhoda všude kam se člověk podívá :)

druha republika
(sghsyhsgas, 28. 6. 2012 - 19:26:23)
Odpovědět
proc mam z toho celeho dojem jako z prvni republiky, nez se z ni stala druha (pomnichovska) republika.

Re: druha republika
(vlasta klepák, 29. 6. 2012 - 13:51:12)
Odpovědět
Protože lidi se až tak nemění. Furt tam jsou šejdíři, ať už je který století chce.

658 milionů
(Eleshar, 28. 6. 2012 - 15:37:21)
Odpovědět
Nevím, kde se furt bere ten lživý mýtus o 658 milionech, který každé médium idiotsky přebírá.

1) Armáda ČR letadla CASA vůbec nechtěla.
2) Stroje byly poruchové.
3) Stroje nevyhovují nasazení při vojenských akcích ČR.

Škoda způsobená České republice tedy tvoří 100 % výdajů na danou zakázku, tedy zhruba 3,6 miliardy, nikoliv směšných 658 milionů!!!

Re: 658 milionů
(Ivo Vašíček, 28. 6. 2012 - 16:57:27)
Odpovědět
Omlouvám se. Dík za upřesnění.

Pospíšil
(jogín, 28. 6. 2012 - 13:57:22)
Odpovědět
Pospíšil musel zmizet a to velmi rychle. Mohl totiž jmenovat někoho místo Grygárka a nemusela by to být zrovna Bradáčová. Podstatné je udržet vysoko postaveného zametače, protože hrozí vyšetřování kauzy Casa. Na členy imunitního výboru a poslance už totiž díky boji ODS-TOP není spolehnutí a Parkanová může snadno skončit bez imunity. Teď je nebezpečí důkladného vyšetřování zažehnáno.

.. já zírám Piráti ... vložit příspěvek bez registrace!!!
(jitka, 28. 6. 2012 - 13:29:54)
Odpovědět
Jsem tak zoufalá ze všech prolhaných stranických žvástů "napříč politickým spektrem", že jsem se šla zvědavě podívat na vaše stránky ... viděla jsem vašeho člena - zástupce v baru Krásný ztráty .... udělal na mě svým vystupováním příznivý dojem. Na základě toho jsem usoudila, že program pirátské strany by nemusel být jen recesní záležitost pro mladou generaci, ale stálo by za to, alespoň na něj mrknout. První dojem z vaší stránky je skvělý a fakt, že nepožadujete registraci na facebooku, když chci vyjádřit svůj názor, mě přímo šokoval (příjemně). Možná to pod tento článek nepatří, držím vám palce a příjemně jste mě překvapili. Už jsem si myslela, že ve svých skoro šedesáti letech neobjevím stanu, s jijiž programem bych mohla bez rozpaků souhlasit. Díííky

boží mlýny
(wocas, 28. 6. 2012 - 12:08:08)
Odpovědět
Boží mlýny melou pomalu, ale zbytečně :(


(acpi, 27. 6. 2012 - 23:02:47)
Odpovědět
Dočkejme času jako husa ...na každého dojde...už to nebude dlouho trvat...!


(, 27. 6. 2012 - 21:06:50)
Odpovědět
Až všechno vypluje na povrch, tak se lidi budou hodně divit.

Re:
(vlasta klepák, 29. 6. 2012 - 13:51:53)
Odpovědět
Máte pravdu. Já se budu divit, že to trvalo tak dlouho.


Přidat komentář

Jméno
Nevyplňujte <- toto políčko nechte prázdné
Předmět
Obsah:Názory
články v rubrice

6. 5. 2013 | 15415
Sociální stát a nezaměstnanost žen
15. 4. 2013 | 499
Facebook je předzvěstí konce svobodného Internetu
24. 3. 2013 | 5113
Stroje nás připraví o práci, radujme se
18. 2. 2013 | 579
Nadbytečná pracovní síla
20. 1. 2013 | 425
Psychopati jdou do práce?
10. 1. 2013 | 301
Chcete skutečně prezidenta?
31. 12. 2012 | 234
Známe svého nepřítele?
14. 12. 2012 | 10934
Jak jsem se stal a nestal Franzistou
4. 12. 2012 | 215
Kam se ubírá česká zahraniční politika?
3. 12. 2012 | 154
Internet ohrožuje staré struktury
29. 11. 2012 | 142
Zapomenutá studie k otázce církevního majetku
27. 11. 2012 | 677
Proč jsem v pirátské straně?
19. 11. 2012 | 277
Modrý pták ve vlastní šťávě
15. 11. 2012 | 15979
Alexandr Mitrofanov: Zachování tváře
12. 11. 2012 | 40683
Jeden za všechny, všichni bez jednoho?
30. 10. 2012 | 27017
Jak opět nalézt důvěru v demokracii?
12. 10. 2012 | 354
České příhraničí
22. 9. 2012 | 5200
Podnikání po česku
13. 9. 2012 | 17983
Kotrba a metody volebních speciálů: z kritiky fraška?
1. 9. 2012 | 2736
Vyvrácení nebezpečného postoje "Nemáte-li co skrývat, nemáte se čeho bát"
Nejnovější zprávy
Stát si brousí zuby na WiFi. Další pokus znásilnit Internet.

16. 1. 2015 | Internet | 93624
Necháme si bez odporu odebrat svobodné WiFi a přejdeme dobrovolně pod křídla korporátních Internetů?
Zobrazit celý článek ►
 

Americké lhaní -základní prostředek politiky
22. 7. 2014 | Politika | 5787
Včera na tiskové konferenci ministerstva obrany Ruské federace byly prezentovány důkazy z monitorování oblasti sestřelu. Důkazy Rusko předá zainteresovaným i dalším. Média i politici však zcela zásadní odhalení ignorují a dál obviňují bez jakýchkoliv důkazů Moskvu.

Facebook je konec. Konec japonec.
30. 4. 2014 | Piráti | 33668
To byl vynikající nápad, vyhradit lidu takové populární místo, kde se můžou všichni vyvztekat, vydemonstrovat, vybrečet a pohádat, vyblejt na sebe všechny problémy, zbavit se soukromí a to vše přitom za pečlivého dozoru státní bezpečnosti. Ovládat svět je čím dál tím snazší.

Evropa je naše moře
2. 4. 2014 | Piráti | 8054
Chvilka angažované politické poezie.
 
Hlavní stránka Piráti  Internet  Zahraničí  Kultura  Politika  Monstrproces  Kopírovací monopol  Názory  Kauzy  Věda a technika  Video  HogoFogo  Události  Zprávička  Jednou větou  Komix
 
Pirátské noviny jsou internetový občasník digitálního věku.
Informujeme o Internetu, politice, kopírování, svobodné tvorbě a blbostech.

Pirátské noviny oslovujte E-mailem na adrese: redakce zavináč piratskenoviny.cz

Provozovatel a vydavatel: Martin Brož | Sídlo vydavatele: Praha

Pirátské noviny | ISSN 1804-5197

Copyleft Pirátské noviny
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Pirátské noviny je umožněno i bez písemného souhlasu.
Všechna práva vyhlazena.