20. 8. 2018, 20:34

Hlavní stránka Piráti  Internet  Zahraničí  Kultura  Politika  Monstrproces  Kopírovací monopol  Názory  Kauzy  Věda a technika  Video  HogoFogo  Události  Zprávička  Jednou větou  Komix
My, děti Sítě


My, kteří jsme vyrostli s Internetem a na Internetu - jsme "generací", která ten termín naplňuje jistým podvratným způsobem. Nedostali jsme vnější podnět od reality, ale proměnu reality samotné; nespojuje nás obvyklý, ohraničený kulturní kontext, nýbrž vědomí svobody jeho výběru a sebeurčení.27. 2. 2012


Datum: 27. 2. 2012, Autor: Piotr Czerski
Přečteno: 193531x
Zobrazit článek pro tisk Vytisknout

Doposud hodnotilo 0 čtenářů, celková známka je .
Ohodnoťte známkou jako ve škole | 1 je nejlepší: 1 2 3 4 5

Komentáře

pěkně
(risha, 26. 4. 2012 - 21:05:13)
Odpovědět
pěkně, rozjela se tu i politická debata :)

tento text parádně popisuje můj život, mých kamarádů a určitě dalších desítek milionů lidí...

Děti sítě
(závislačka, 3. 3. 2012 - 01:44:25)
Odpovědět
I já jsem dítě sítě :D na netu jsem aždý den :D

Děti sítě
(Colda, 29. 2. 2012 - 09:56:30)
Odpovědět
Připomíná mi to sklonek 19. století, kdy se takto formovali dělníci. Dnes to jsou ajťáci.
Zaznívá tu hrdé "My", které chce změnit svět. Kdo však vůbec ví, co tyto nové věci přinesou a přinášejí? Kdo ví, jak tento nový činitel, kterému je naše společnost a její zřízení vystaveno, bude působit? Ach, žádný neví... (K.H.M.). Do budoucnosti totiž vidí jen Bůh a komunisté.
Kdo si tuto nevědomost uvědomuje? Málokdo.
Na místo studia reality nastupuje utopie, vysněná vize budoucnosti. A prostředky, jak nové doby dosíci? Inu, to je jasné, přece přímou cestou, jako vždycky. Účel světí prostředky a věci se pomalu musí začít přizpůsobovat nevyhnutelné budoucnosti.
Vedle hrdého "My" se pomalu začíná oběvovat jiný útvar, "vy". "Vy" staré, překonané a zkorumpované struktury, pomalu mířící do propadliště dějin. Už vám zvoní hrana.
A co máme dělat "my", kteří se necítíme být součástí "My" ani "vy"?
Nic, síť si svou vládu tak jako tak dobude a všichni v ní budeme lapeni. Její bývalé děti se pak snad stanou velkými pavouky snovači, kteří budou z informačního materiálu spřádat velké kokony informací, ze kterých si bude lze vybrat. Z většího kokonu se narodí více malých pavoučků. Nejschopnější a nejúspěšnější se rozlezou nejdále, spřádaje při tom nové struktury dle genů a memů, které takto prokázaly nevětší schopnost odolat selekčnímu tlaku v novém světě - obstály pod přísným okem zástupů kriticky myslících jedinců. Hierarchizovanou strukturu nahradí miska agaru, pravdu pravděpodobnost, realitu virtuální realita, vzájemné obchodování jednostranná blahosklonnost nakupujících, demokracii pak vláda všech. A když to nebude fungovat? Restart. Šíření nelze zastavit.

Re: Děti sítě
(Running Man, 29. 2. 2012 - 10:23:33)
Odpovědět
"Do budoucnosti totiž vidí jen Bůh a komunisté. " - tato Vaše věta zajisté nadchne všechny mladé a aktivní lidi a přestanou díky Vám bojovat za právo na svobodu šíření informací a za svobodný Internet.

2) "...demokracii pak nahradí vláda všech." ?? A podle Vás je Demokracie vláda koho ? Jedné , nejlépe Komunisktické strany ? :-DDD To co jste právě napsal je v rozporu s tím, jak toto slovní spojení démos-lid, krátos- vláda pojmenoval 300 let před Kristem ARISTOTELÉS.

Pane Colda raději běžte budovat socialismus někam k továrnímu pásu a nedělejte tu ze sebe zbytečně šaška.:-DDD

Re: Re: Děti sítě
(Colda, 29. 2. 2012 - 11:08:22)
Odpovědět
Pokud jde o první odstavec, nevím, jak tomu mám vlastně rozumět a jak to souvisí s tématem článku / mého příspěvku. Jinak svobodu také upřednostňuji, v tom se asi nelišíme.

Pokud jde o ono Aristotelem údajně "pojmenované slovní spojení", zkuste pochopit ironii a najít hlubší smysl ;) Napovím: slova vzniklá složením nejsou pouze prostoduchou složeninou, ale získávají svůj nový význam. Snahy o "lepší", "skutečnou demokracii", tj "opravdovou vládu všech, teď a tady" jsou pak v historii četné, můžete si vyhledat spoustu příkladu (patří sem i naše nedávná "lidová demokracie"). Já si ale myslím, že na tom, co řekl Churchill o "nejdokonalejším ze všech špatných způsobů vládnutí" něco bude, a že bychom si tohoto současného, ač často na nervy lezoucího, zřízení měli přece jen trochu vážit.

K pásu určitě zase někdy, alespoň na čas, půjdu - a rád. Není nad pocitvou práci :-)

Re: Re: Re: Děti sítě
(Running Man, 29. 2. 2012 - 14:59:30)
Odpovědět
Věřte tomu, že to co se zde formuje není jen nějaký experimetn ajťáků. Znám osobně mraky lidí sympatizujících s Anonymous, či Pirátama. Jsou ze všech oborů, všech úrovní. Jsou to právníci, politologové, umělci, muzikanti, vysokoškolští pedagogové, studenti i důchodci. Nikdo z nich netouží po návratu bolševika a nikdo z nich netouží po další formě totality. Totality peněz a mamonu ! Nejde o to, že padne pouze naše vláda. Celý tenhle arogatní a amorální systém padne ! A to co přijde, může být opravdu velice slušná a velice podařená demokracie. Ovšem pouze za předpokladu, že zůstane Internet naprosto svobodným a státem či kýmkoliv nekontrolvaným médiem !!! A to tak, že legislativně. A jestli si myslíte, že je to pouze teorie, pak věřte že již přestává být. Jedna evropská země to již má a ukázalo se, že to je dobrá cesta jak z tohoto kapitalistického srabu ven. Proto také na ní byla uvalena mediaální blokáda. O té zemi někso velice mocný, kdo tahá za nitky v EU i USA, doporučilo novinářům nepsat, nehovořit nevysílat ! Ani u nás samozřejmě.
Věřte, že svobodu Vám bůh i komunisté vždy upřou. Stačí se pořádně podívat do historie. Z chyb minulosti se musí poučovat a ne je sázet znova !

Re: Re: Re: Re: Děti sítě
(merhaut, 29. 2. 2012 - 15:33:06)
Odpovědět
Ani bůh, ani komunisti, ani kapitalismus... že by další, x-tá, slepá cesta?

A právníci, politologové, umělci, muzikanti, vysokoškolští pedagogové, studenti i důchodci se dozajista šikují pod pirátským praporem anarchistické "svobody" brát si cokoliv a hlavně zadara:-) Tomu sám nevěříte...

Re: Re: Re: Re: Re: Děti sítě
(Running Man, 29. 2. 2012 - 15:56:16)
Odpovědět
Nikde jsem nepsal, že hodláme rušit jako takový kapitalismus. Nýbrž TENTO, prohnilý, despotický, amorální a nedemokratický kapitalismus!


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Děti sítě
(vlasta klepák, 29. 2. 2012 - 18:24:11)
Odpovědět
To máš marný, někdo nechce vidět za ty běžné věci, které nás obklopují a které mnozí z nás považovali za samozřejmé...

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Děti sítě
(merhaut, 1. 3. 2012 - 01:56:18)
Odpovědět
Ha, přicházejí osvícení budovatelé čerstvého, morálního a demokratický kapitalismu:-) Kontrolní otázka pro Utíkajícího blba, velkého to milovníka cizích slov: kdo je kupříkladu v Česku henten despota?

Takovým trdlům doporučuju jediné: nahlásit se Bendovi, a čekat na transport...

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Děti sítě
(Prosím, 4. 2. 2013 - 19:48:39)
Odpovědět
Kdo je Benda? Proč bychom ho měli znát? Proč by nás to vůbec mělo zajímat? Založte mu fanklub ano?

mud4zk8d
(ErickGob, 27. 7. 2017 - 03:19:54)
Odpovědět
wh0cd566129 Purchase Cymbalta effexor

Re: Re: Re: Re: Děti sítě
(Golem, 29. 3. 2012 - 18:18:29)
Odpovědět
A to co přijde, může být opravdu velice slušná a velice podařená taškařice.

Re: Re: Re: Děti sítě
(Velmi, 4. 2. 2013 - 19:45:40)
Odpovědět
Smutné...

Re: Re: Děti sítě
(vlasta klepák, 29. 2. 2012 - 13:27:11)
Odpovědět
Hele, jdi s tou iluzí demokracie někam...


(Jára, 29. 2. 2012 - 08:23:04)
Odpovědět
Např. k druhému odstavci: jednoduchý internetový přístup k informacím automaticky neznamená, že jsou informace kvalitní, jejich výběr z většího počtu stránek nezaručuje relevantní selekci a výsledek, naopak, internet přináší v rámci poskytování informací, plochý schématismus, který se jako rakovina šíří ve společnosti a ve výsledku může přispět minimálně ke zrádné nekritičnosti. Tím schématem je právě onen princip-na otázku dostaneš mnoho rychlých odpovědí, a tím to většinou končí. Pokud se mezi „Vámi“ objeví dumající jedinci, kde si tedy ověřují věrohodnost informací? Zas a znovu na internetu, takže na základě čeho je vytyčena myšlenka oné kvalitní selekce? „Nahradit informaci, kterou si pamatujeme, její novou, lepší verzí“? To je odpověď na vše…totiž hledání pravdy není procesem „praní“ informací, ale rozšiřováním vědomí i podvědomí v kontaktu s lidmi a knihami, intelektuálním růstem, dialogem. Internet a jeho všudypřítomná síť zkracuje vzdálenosti, ulehčuje život, ale také banalizuje, zkresluje a přesycuje. Děsím se onoho faktu, který se tady velebí, totiž rychlé práce s informací, kterou lze kdykoli nahradit. Ten proces je degenerativní a způsobuje zaostávání lidské mysli. Je přeci obrovský rozdíl mezi tím zadat do googlu jméno Vincent van Gogh, a tím, skutečně prostudovat jeho konkrétní malbu, pročíst dopisy, které psal, přečíst studie, které o něm a jeho tvorbě napsali odborníci, projít francouzský venkov a nadechnout se atmosféry, kterou zakoušel…Ptám se, jakou cestu myslíš, že zvolí dnešní mladý člověk…?

Re:
(merhaut, 29. 2. 2012 - 09:19:46)
Odpovědět
Přesné!

Re: Járo - Nesouhlasím !
(Running Man, 29. 2. 2012 - 10:10:14)
Odpovědět
A) jediné médium, které cíleně banalizuje závažné problémy jsou hlavní komerční TV či rádia. Příklad. : Když jsem byl v 2. demonstraci proti ACTA, bylo nás 3 000. 3000 lidí, kteří pochodovali přez Pražský Hrad a skandovali hesla "svobodu", "Už je to tady" a "Nejsme žádné ovce". Pověřený chlápek nás napočítal přez 3000. V té samé době TV Nova odvysílala reportáž o tom, že se sešlo nějakých 400 pomatených hackerů na Klárově a tim veškeré tv informování o problému skončila.
B) Internet musí zůstat svobodný a nestranný, což samozřejmě v důsledku přinese někdy i protichůdné zpravodajské informace. V rámci Internetu i v rámci Internet versus jiný typ médií. jenže právě to bude známka toho, že Internet je svobodný a nekontrolovaný prostor. A tak to musí zůstat na věky !!
Příklad. : Podívejte se na projev Obamy o stavu Unie - konkrétně co řekne v čase 01:30 až 02:00 zde... http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10101491767-studio-ct24/212411034000021-projev-baracka-obamy-o porovnejte s tím, co se dá na Internetu najít například zde...
http://www.novinkyvysocina.cz/zpravy/ze-zahranici/al-kaida-se-zmocnila-jemenskeho-mesta/
ht http://zpravy.idnes.cz/nazor-obamova-bilance-na-strednim-vychode-je-dost-tristni-pm7-/kavarna.aspx?c na dalších místech ! Pokud by prošel Americkou vládou tlačený dokument ACTA, tak je jasné, které informace by z médií i Internetu byla časem odstraněna / zcenzurována. Byla by nám předkládána pouze jedna verze pravdy. Té Americké prvdy. Ale byl by to OPRAVDU JEDINÝ A TEN SKUTEČNÝ OBRAZ REALITY ? Opravdu takový jednosměrný Svět potřebujeme mít ?


Re: Re: Járo - Nesouhlasím !
(Jára, 29. 2. 2012 - 10:30:29)
Odpovědět
Nemluvil jsem o svobodě a nesvobodě internetu, ale o jeho negativních dopadech obecně. Pořádně si přečti co píšu....jinak s tou televizí určitě souhlasím, ale pravdou je, že každé médium zkresluje informace, ty se deformují i orálním podáním, dva lidé neřeknou tutéž věc stejně, jelikož do toho projektují sama sebe, své nálady, kompetence, vzdělání, atd. Ovšem pro mne budou vždy relevantním podkladem informací knihy autorů o kterých vím, že se danou problematikou zabývají, nikoliv např. internetové články, které nejsou nikým podepsané, nebo pokud ano, tak lidmy, o kterých niko nikdy neslyšel. Jak jsem již uvedel výše, podaná informace automaticky neznamená, že je správná, ale bohužel dnešní svět k tomuto principu inklinuje a čím dál míň se zabývá původem daných výroků, či textů.

Re: Re: Re: Járo - Nesouhlasím !
(, 2. 3. 2012 - 09:47:23)
Odpovědět
> Ovšem pro mne budou vždy relevantním podkladem
> informací knihy autorů o kterých vím, že se danou
> problematikou zabývají

Seš lepší než ostatní, ostatní čtou blogy a bulvár a ty čteš knhy. To si chtěl napsat? Až na to, že ty knihy za pár let najdeš jen, kde? .... na Internetu.

Re: Re: Re: Re: Járo - Nesouhlasím !
(Jára, 6. 3. 2012 - 11:47:11)
Odpovědět
Nelze řešit co bude, či nebude, klidně je možné, že klasickou knihu vytlačí její elektronická forma a už se tak bohužel často děje, ale pořád se diskuze stáčí špatným směrem, bohužel...Internet jako médium s obrovským potenciálem svádí toho, kdo hledá informaci a relevantní odpověď na ni, k přijímání jednoduchých odpovědí a řešení, jak jsem již napsal výše společnost spěje k redukcionalismu, plochosti a banalitě, a k tomu paradoxně přispívá neomezený a informacemi napěchovaný internet.

Re: Re: Re: Re: Re: Járo - Nesouhlasím !
(kyti, 6. 3. 2012 - 16:13:13)
Odpovědět
Opravdu si myslíš, že každý, kdo komu upřeš zadat do googlu jméno toho malíře, okamžitě vyrazí do galerie, odtud do knihovny a pak na vlak do Francie? Těžko, v hospodě nebo na jiném společenském místě se večer budou bavit "Znáš toho Gogha? Neznám. Já taky ne. Škoda." A tím to zhasne. To že mám přístup k neomezenému množství informací přeci neznamená, že musím být odborník na všechno a každou informaci, kterou získám podložím rokem bádání. Každého přeci zajímá něco jiného, něco jiného vyhledává, něco jiného mu stojí za prohloubení jinou cestou, než jen kusými informacemi z internetových zdrojů - to že získám jako "bonus" znalosti i o tom, co mě nijak příliš nezajímá, ne tak moc, abych to musel vidět na vlastní oči a dokonale to pochopit. Představ si, že by nebyl internet. Zeptáš se mě "Znáš toho Vincenta?" A já ti řeknu "Ne, neznám. Nikdy jsem nebyl ve francii a neumím francouzsky." Tak mi dáš nějakou tlustou knihu, ať si o něm přečtu. Ale já se ptám, zajímá mě to tak moc, abych na úkor něčeho jiného strávil několik dní čtením knihy o něčem, co mě nezajímá, jen proto, abych si v tom směru rozšířil obzory? Pokud zjistím, že mě to začne zajímat, přečtu si ji, proč ne. Třeba si o něm vyhledám informace na internetu, zjistím že byl ujetej, uřezal si ucho a pěkně maloval (a spoustu dalších zajímavých věcí, k tomu bezděky zjistím informace o tuctu dalších malířů, o kterých bych nevěděl, protože jsi mi o nich neřekl) Až na základě toho si rozhodnu, jestli se o to budu dál zajímat. A je dobré si uvědomit, že informace vydaná na fyzické, papírové knize není zárukou toho, že je pravdivá, vyčerpávající, dokonalá, a hodnotnější než jiné informace. Je to jen záruka toho, že si přečtu deset knih, získám více méně konzistentní znalosti k problematice, a nemusím se děsit toho, že budu muset vybírat z deseti tisíc, deseti milionů informací od různých autorů a tvořit si vlastní názor.

hecknusi
(franc, 28. 2. 2012 - 21:42:17)
Odpovědět
Blbečkové co si hrajete na chytrý a otravujete život jiným Vašimi blbými názory.Mám pro Vás návrh co s volným časem když se tak nudíte. HRAJTE SI S PINĎOUREM.Bude Vám líp,nebude Vás tlačit semeno na ty Vaše malý mozky (pokud tam v těch Vašich palicích nějaký místo na šedou kůru mozkovou zbylo) a vyserte se na NORMÁLNÍ lidi.
ANONYMOUSÁKY

Re: hecknusi
(vlasta klepák, 28. 2. 2012 - 21:47:07)
Odpovědět
No to je průjem. Radši nechci vědět, co tlačilo tebe.

anonymous
(Olson, 28. 2. 2012 - 21:14:55)
Odpovědět
Mně se nejvíc líbí ta neadresnost, proti které tak horují. My , my , my .... KDO ? Všichni za jednoho a jeden za všechny...? Hezká idea, bohužel se za tím většinou skrývá neochota mít za něco zodpovědnost. Nechceme platit přemrštěné částky ? To je moc drahé ? Tak si to vezmeme sami... paráda. Anarchie. A kdyby šlo všechno sdílet přes internet, tak si vezmeme všechno a zadarmo. Jenomže to nejde a nikdy to asi nepůjde.

Re: anonymous
(vlasta klepák, 28. 2. 2012 - 21:37:05)
Odpovědět
Nelži, vono to navopak jde a dělá se to, viz to svobodný sdílení informací. Jo a co je zlýho na tom nechtít platit přemrštěný hausnumerácký sumy? Však to je trh, ty "anarchisti" dělaj poptávku!

Re: Re: anonymous
(BUM, 29. 2. 2012 - 01:35:39)
Odpovědět
Nebouch ses někde do hlavy? Když je pro tebe něco drahé, tak se bez toho obejdi a nekupuj to.

Re: Re: Re: anonymous
(vlasta klepák, 29. 2. 2012 - 13:20:29)
Odpovědět
No však si to nekupuju. A když si to nekoupí nikdo, možná to dojde i tomu prodávajícímu. Ale jen za předpokladu, že jsme si všichni rovni - což v případě konzument vs. korporace neplatí.

Re: anonymous
(ender, 28. 2. 2012 - 21:37:06)
Odpovědět
Ale v tom článku tohle přece vůbec není.

Jako poznáte typického "vzdělance wikydala"?
(merhaut, 28. 2. 2012 - 14:53:45)
Odpovědět
Takhle: "Zvykli jsme si, že místo jedné odpovědi jich najdeme mnoho a umíme z nich poskládat nejpravděpodobnější verzi, přičemž vyloučíme ty, které jsou nevěrohodné."

Surfující Tele bez vzdělání se tímhle způsobem po čase "neomylně" stane 11/9 konspirátorem, anebo ještě něčím hloupějším:-)


Re: Jako poznáte typického
(vlasta klepák, 28. 2. 2012 - 15:36:36)
Odpovědět
Tak vobčas to surfování vomez a běž se provětrat.

Re: Jako poznáte typického
(Petr, 29. 2. 2012 - 04:41:37)
Odpovědět
Ne vždycky. Čím víc jsem přečetl konspiračních teorií 9/11, tím víc mi připadají směšné. Když jsem přečetl první, říkal jsem si, že zrnko pravdy by se tam mohlo ukrývat, ale ony se ty teorie občas i navzájem vyvracejí :-)

Re: Re: Jako poznáte typického
(, 1. 3. 2012 - 02:59:51)
Odpovědět
a tu o tom že to nebylo letadlo, ale izraelský létající talíř jsi čet?

Re: Re: Re: Jako poznáte typického
(Petr, 1. 3. 2012 - 03:44:01)
Odpovědět
Ne, na tu jsem nenarazil. URL?

Re: Re: Re: Re: Jako poznáte typického
(merhaut, 1. 3. 2012 - 09:25:46)
Odpovědět
Jedna z konspiračních diskusních buněk o 11/9 je na lide.cz, tam se člověk doví věci:-)

f686rola
(EugeneVax, 22. 7. 2017 - 19:55:31)
Odpovědět
wh0cd130265 order nexium

az1idbb8
(MichaelDwerb, 24. 7. 2017 - 01:10:21)
Odpovědět
wh0cd203742 buy inderal online without prescription prednisone clonidine lanoxin generic for benicar hct

9nfolith
(EugeneVax, 24. 7. 2017 - 09:09:13)
Odpovědět
wh0cd791538 buy lasix no prescription Buy Tadacip Buy Tretinoin

vnwp0e4u
(MichaelDwerb, 24. 7. 2017 - 17:29:29)
Odpovědět
wh0cd424165 crestor nexium 40mg phenergan advair generic diclofenac online eurax

v1gtt6sw
(AaronLes, 25. 7. 2017 - 08:50:47)
Odpovědět
wh0cd248591 mentat himalaya furosemide found it for you

8d1k4to8
(MichaelDwerb, 26. 7. 2017 - 10:21:32)
Odpovědět
wh0cd248592 liquid arimidex for sale ventolin online pharmacy synthroid diflucan order baclofen online evecare ventolin triamterene

nbj9dcgj
(MichaelDwerb, 27. 7. 2017 - 00:23:20)
Odpovědět
wh0cd542484 azulfidine avapro aceon actonel

0p2u50cw
(MichaelDwerb, 27. 7. 2017 - 20:22:58)
Odpovědět
wh0cd836384 indocin advair advair effexor drug strattera

jf5fr53k
(AaronLes, 28. 7. 2017 - 06:33:09)
Odpovědět
wh0cd293440 Order Neurontin

c5k7438r
(EugeneVax, 31. 7. 2017 - 17:50:07)
Odpovědět
wh0cd530088 cheap lasix motilium no rx Vpxl Online duloxetine

n18706kt
(AaronLes, 31. 7. 2017 - 20:43:42)
Odpovědět
wh0cd309675 tofranil dipyridamole 75 mg zerit zaditor dramamine symmetrel

pqv2ilyd
(EugeneVax, 1. 8. 2017 - 20:54:55)
Odpovědět
wh0cd60626 synthroid

1nrmslop
(EugeneVax, 3. 8. 2017 - 05:18:35)
Odpovědět
wh0cd574941 medrol pak 4mg bentyl 20 mg price anafranil

welms203
(EugeneVax, 6. 8. 2017 - 17:47:16)
Odpovědět
wh0cd987166 valtrex generic cialis nolvadex

zsaoalvk
(EugeneVax, 6. 8. 2017 - 18:44:42)
Odpovědět
wh0cd3382 cost of generic viagra bentyl propranolol generic buy robaxin

bihv5qnw
(MichaelDwerb, 7. 8. 2017 - 07:40:11)
Odpovědět
wh0cd795365 propranolol

q88ke4if
(EugeneVax, 8. 8. 2017 - 21:16:30)
Odpovědět
wh0cd738127 cymbalta online ZOLOFT FROM INDIA

ziten29k
(AaronLes, 9. 8. 2017 - 16:03:13)
Odpovědět
wh0cd664659 fluoxetine buy vpxl buy lipitor online amoxil buy acyclovir online tamoxifen site here levaquin

6u3falpr
(EugeneVax, 21. 8. 2017 - 00:49:49)
Odpovědět
wh0cd782978 zoloft more help zestril albuterol lisinopril nimotop zetia keflex no prescription

dmwbuc8s
(AaronLes, 21. 8. 2017 - 23:04:38)
Odpovědět
wh0cd782973 diflucan anafranil 25 mg more info wellbutrin without prescription lisinopril

hju1u85o
(AaronLes, 22. 8. 2017 - 02:46:00)
Odpovědět
wh0cd856446 Order Rimonabant clindamycin Where Can You Buy Viagra

xo3i56rv
(AaronLes, 22. 8. 2017 - 02:47:48)
Odpovědět
wh0cd856446 coreg furosemide abilify dramamine for children vermox

ez68idag
(EugeneVax, 23. 8. 2017 - 15:12:43)
Odpovědět
wh0cd901295 Viagra doxycycline price order wellbutrin no script

i9cavnuy
(AaronLes, 24. 8. 2017 - 00:19:27)
Odpovědět
wh0cd754354 Augmentin tamoxifen citrate

in9az27l
(EugeneVax, 24. 8. 2017 - 04:48:58)
Odpovědět
wh0cd284890 celebrex Torsemide Tablet augmentin online

fgsrldyd
(AaronLes, 24. 8. 2017 - 07:22:37)
Odpovědět
wh0cd64462 diclofenac sodium ec 75 mg

v924nvg8
(AaronLes, 25. 8. 2017 - 05:47:11)
Odpovědět
wh0cd476687 cost of cymbalta lipitor price metformin 500mg tablets

e61w3bn8
(AaronLes, 25. 8. 2017 - 14:17:54)
Odpovědět
wh0cd182786 augmentin medicine indocin online read full article

btnb2lf9
(AaronLes, 25. 8. 2017 - 16:24:07)
Odpovědět
wh0cd256261 generic advair strattera generic cymbalta medication

twl7tr45
(AaronLes, 26. 8. 2017 - 19:06:50)
Odpovědět
wh0cd741970 buy serpina

kq4lvfzj
(AaronLes, 27. 8. 2017 - 06:49:32)
Odpovědět
wh0cd521537 cost of cymbalta buy zithromax Generic Crestor

tdt3cc8t
(AaronLes, 27. 8. 2017 - 10:13:37)
Odpovědět
wh0cd272490 Cost Of Lipitor

insygrlw
(AaronLes, 27. 8. 2017 - 11:12:21)
Odpovědět
wh0cd668483 purchase lasix Robaxin

s5dm784a
(AaronLes, 27. 8. 2017 - 18:59:33)
Odpovědět
wh0cd741958 Generic Celebrex generic advair AUGMENTIN GENERIC

y1qt7a00
(AaronLes, 28. 8. 2017 - 09:00:57)
Odpovědět
wh0cd419436 Purchase Propranolol canadian levitra

ki3bv5xh
(AaronLes, 28. 8. 2017 - 16:24:24)
Odpovědět
wh0cd317352 CHEAPEST LISINOPRIL

hisuav48
(AaronLes, 28. 8. 2017 - 17:00:28)
Odpovědět
wh0cd492914 lisinopril generic Clomid Over The Counter albuterol sulfate inhalation solution

820ht57b
(AaronLes, 29. 8. 2017 - 01:03:01)
Odpovědět
wh0cd611248 buy toradol hydrochlorothiazide

7p4ll1va
(AaronLes, 29. 8. 2017 - 11:30:01)
Odpovědět
wh0cd978622 robaxin v

ia4s4v8y
(AaronLes, 30. 8. 2017 - 11:27:08)
Odpovědět
wh0cd905147 citalopram 20mg

sv6gp4r0
(AaronLes, 30. 8. 2017 - 15:57:08)
Odpovědět
wh0cd362192 generic lipitor cost of cymbalta 60 mg purchase zithromax

9ouczyah
(AaronLes, 30. 8. 2017 - 20:09:43)
Odpovědět
wh0cd215252 toradol generic for benicar

0h0l1vsc
(AaronLes, 31. 8. 2017 - 15:42:17)
Odpovědět
wh0cd803046 cialis daily use price

nrdjerpi
(AaronLes, 31. 8. 2017 - 15:43:25)
Odpovědět
wh0cd774419 anafranil anxiety

0s23iliz
(AaronLes, 1. 9. 2017 - 06:08:38)
Odpovědět
buy cialis online

1ex4p8dg
(AaronLes, 1. 9. 2017 - 06:35:27)
Odpovědět
cialis best price

vjj578wy
(Charlesnek, 1. 9. 2017 - 07:38:45)
Odpovědět
Cialis Best Price

1y5vju2a
(Stewartswina, 1. 9. 2017 - 07:57:22)
Odpovědět
buy cialis over the counter

d5jwpuu5
(BrettHit, 1. 9. 2017 - 07:58:10)
Odpovědět
Cialis Over The Counter

wkprkxte
(Billyabuby, 1. 9. 2017 - 08:01:29)
Odpovědět
buy cialis online

el031chi
(Charlesnek, 1. 9. 2017 - 09:34:43)
Odpovědět
cialis price

mdr7urty
(Charlesnek, 1. 9. 2017 - 09:36:51)
Odpovědět
buy cialis online

x9sdz31p
(AaronLes, 1. 9. 2017 - 09:49:04)
Odpovědět
cialis from canada

9fko39up
(AaronLes, 1. 9. 2017 - 19:41:51)
Odpovědět
cialis online

hsarzuny
(AaronLes, 2. 9. 2017 - 08:06:57)
Odpovědět
paxil libido

sdf9aul1
(Charlesnek, 2. 9. 2017 - 09:31:37)
Odpovědět
wh0cd317639 buy ventolin cialis cost per pill

1ha8r56n
(Charlesnek, 2. 9. 2017 - 19:09:25)
Odpovědět
wh0cd538060 albenza over the counter

g0wxf10g
(Charlesnek, 3. 9. 2017 - 09:33:47)
Odpovědět
wh0cd978906 suhagra without prescription elocon baclofen

1dplufch
(AaronLes, 3. 9. 2017 - 16:42:12)
Odpovědět
wh0cd685006 buy retin a nexium 40mg diflucan

ljkiq6m9
(Charlesnek, 3. 9. 2017 - 18:44:38)
Odpovědět
wh0cd1346281 prednisone for dogs without rx elocon

15gfmm3x
(Charlesnek, 4. 9. 2017 - 01:07:03)
Odpovědět
wh0cd1566705 prozac

hfgj89q0
(AaronLes, 4. 9. 2017 - 10:13:50)
Odpovědět
wh0cd1272798 buy tadalis sx

xd1s2ga8
(AaronLes, 4. 9. 2017 - 14:41:56)
Odpovědět
wh0cd1493234 homepage here

hosonule
(Charlesnek, 5. 9. 2017 - 01:18:21)
Odpovědět
wh0cd2374924 tadacip online tetracycline

au63ju1p
(Charlesnek, 5. 9. 2017 - 09:38:20)
Odpovědět
wh0cd2595336 discount abilify generic abilify canada provera

40tmxz6q
(AaronLes, 5. 9. 2017 - 13:33:36)
Odpovědět
wh0cd2227976 kamagra

acgeuqtx
(AaronLes, 5. 9. 2017 - 15:21:02)
Odpovědět
wh0cd2301449 baclofen 150 mg wellbutrin

w1qcr4s0
(Charlesnek, 5. 9. 2017 - 18:17:38)
Odpovědět
wh0cd1346278 zetia

wtjmga02
(Stewartswina, 5. 9. 2017 - 20:56:46)
Odpovědět
wh0cd3403562 more info baclofen vermox

wu9kpun3
(Stewartswina, 6. 9. 2017 - 06:06:08)
Odpovědět
wh0cd3697454 abilify

mj7hlzc1
(Stewartswina, 6. 9. 2017 - 10:17:13)
Odpovědět
wh0cd3844405 buy celexa online without prescription tadalafil nolvadex-d

1fdx4w12
(Charlesnek, 6. 9. 2017 - 16:52:14)
Odpovědět
wh0cd2081021 sildenafil

6zgdg3sy
(Charlesnek, 6. 9. 2017 - 18:42:21)
Odpovědět
wh0cd3550505 buy cymbalta

mxfiddra
(Charlesnek, 6. 9. 2017 - 21:25:27)
Odpovědět
wh0cd2227967 generic-levitra

nqs76vc7
(AaronLes, 7. 9. 2017 - 00:03:35)
Odpovědět
wh0cd3477037 sildenafil

b0v7pfq0
(Stewartswina, 7. 9. 2017 - 04:57:19)
Odpovědět
wh0cd4505680 amoxil neurontin albendazole

qmcjsddm
(Stewartswina, 7. 9. 2017 - 07:02:15)
Odpovědět
wh0cd4579153 tretinoin cream 0.05 generic viagra levaquin 500 mg tablets

wyxbs4uy
(Charlesnek, 7. 9. 2017 - 10:14:03)
Odpovědět
wh0cd2595338 avana

cwmyk2yk
(Stewartswina, 7. 9. 2017 - 13:17:44)
Odpovědět
wh0cd4799581 acyclovir no prescription

dev46vr1
(BrettHit, 7. 9. 2017 - 15:45:05)
Odpovědět
wh0cd4432202 metformin er clomid valtrex prescription online

hk5lu9b2
(Charlesnek, 7. 9. 2017 - 20:04:33)
Odpovědět
wh0cd4505664 toradol cymbalta generic buy methotrexate

hz0406sy
(AaronLes, 8. 9. 2017 - 00:08:24)
Odpovědět
wh0cd4138300 abilify cost amoxil elocon

simlnmr5
(Billyabuby, 8. 9. 2017 - 03:01:58)
Odpovědět
wh0cd4726079 generic dutasteride

zpq7v9tf
(AaronLes, 8. 9. 2017 - 06:05:00)
Odpovědět
wh0cd4505674 zetia cafergot

43fefdoq
(Charlesnek, 8. 9. 2017 - 17:04:27)
Odpovědět
wh0cd5166927 triamterene-hctz 75-50

wjlzfzet
(Stewartswina, 8. 9. 2017 - 19:55:25)
Odpovědět
wh0cd5828220 buy synthroid online

47fy9bq4
(AaronLes, 8. 9. 2017 - 23:51:40)
Odpovědět
wh0cd4946524 lasix

wh4qtzv1
(AaronLes, 9. 9. 2017 - 00:56:20)
Odpovědět
wh0cd5166950 atarax elocon steroid cream tretinoin cream

a5l3n2tq
(AaronLes, 9. 9. 2017 - 01:44:55)
Odpovědět
wh0cd5240427 sildenafil citrate 100mg pills

ttlyc2dc
(Billyabuby, 9. 9. 2017 - 04:43:57)
Odpovědět
wh0cd5534296 lasix buy tadalis sx

6d2d7i0o
(AaronLes, 9. 9. 2017 - 12:42:21)
Odpovědět
wh0cd5607794 sildenafil citrate 100mg pills

th8iz66t
(Charlesnek, 9. 9. 2017 - 15:32:09)
Odpovědět
wh0cd5828203 zithromax lasix

0pwcvlab
(AaronLes, 10. 9. 2017 - 05:14:16)
Odpovědět
wh0cd5901688 baclofen tadalafil

hzg9fd6h
(AaronLes, 10. 9. 2017 - 17:39:43)
Odpovědět
wh0cd6342530 azithromycin order online order neurontin zestoretic

8vb7ljwg
(Billyabuby, 10. 9. 2017 - 21:32:22)
Odpovědět
wh0cd6415985 elimite

8sewkj31
(Charlesnek, 10. 9. 2017 - 22:08:39)
Odpovědět
wh0cd4946521 cytotec cephalexin 500

sni7735m
(AaronLes, 11. 9. 2017 - 02:23:12)
Odpovědět
wh0cd6416016 levitra buy levaquin revia

oc1x13zy
(AaronLes, 11. 9. 2017 - 06:03:09)
Odpovědět
wh0cd6709904 buy albendazole cephalexin cipro

nr9z2jpy
(Charlesnek, 11. 9. 2017 - 10:57:47)
Odpovědět
wh0cd6856841 atenolol arimidex retin-a

61o4z92k
(Charlesnek, 11. 9. 2017 - 10:58:55)
Odpovědět
wh0cd5313903 nolvadex buy synthroid

rkm4mrr4
(AaronLes, 11. 9. 2017 - 19:18:58)
Odpovědět
wh0cd7150749 ampicillin

a3i2g47q
(Stewartswina, 12. 9. 2017 - 01:50:29)
Odpovědět
wh0cd7665069 buy kamagra oral jelly

z0llsxe1
(Stewartswina, 12. 9. 2017 - 05:07:43)
Odpovědět
wh0cd7738542 vermox buy clomid

m6e1po7b
(Charlesnek, 12. 9. 2017 - 12:33:59)
Odpovědět
wh0cd7518132 buy amoxicillin nolvadex

urcp3izi
(Stewartswina, 12. 9. 2017 - 21:11:06)
Odpovědět
wh0cd8179384 sildenafil 50

do01jew3
(Billyabuby, 12. 9. 2017 - 22:08:58)
Odpovědět
wh0cd7665051 elocon ointment 0.1 lasix buy tadacip

i35o8lkk
(Billyabuby, 13. 9. 2017 - 05:48:32)
Odpovědět
wh0cd7885472 fluoxetine

9poqd5v5
(Charlesnek, 13. 9. 2017 - 10:35:00)
Odpovědět
wh0cd8105929 cephalexin nexium cheap

stmumiu6
(Billyabuby, 13. 9. 2017 - 12:47:05)
Odpovědět
wh0cd8105898 elocon zetia zoloft

j36dspsq
(BrettHit, 14. 9. 2017 - 13:56:39)
Odpovědět
viagra pills viagra buy diclofenac sod ec 75 mg nexium online

o33rhos7
(Charlesnek, 14. 9. 2017 - 15:00:58)
Odpovědět
buspar inderal online buy antabuse

My,děti Sítě
(clot, 28. 2. 2012 - 14:40:27)
Odpovědět
Velmi dobře napsané a s jasným cílem. Škoda, že né všichni to takto chápou. Bohužel jsou tací , kteří ze sásady vše dopředu pohřbí a většinou proto, že je to nad jejich chápání,je mě jich opravdu líto.


Re: My,děti Sítě
(merhaut, 28. 2. 2012 - 14:55:12)
Odpovědět
Tebe měli pohřbít už na základce, sásado:-)

Re: Re: My,děti Sítě
(vlasta klepák, 28. 2. 2012 - 15:57:04)
Odpovědět
A tebe by radši ani pohřbívat neměli. Zakopat někam ke hřbitovní zdi...

merhaute, merhaute
(Running Man, 28. 2. 2012 - 14:19:59)
Odpovědět
Merhaute, Merhaute.. musí Vám být nesmírně líto, že doba srpu a kladiva je již dávno a nenávratně pryč a taková stejná doba již nikdy nepřijde, že ?

Re: merhaute, merhaute
(merhaut, 28. 2. 2012 - 14:57:27)
Odpovědět
Líto mi je nedospělých trdel, co podlehnou zarudlé net-anarchii. Náraz životní reality bude pro ně o to tvrdší...

Re: Re: merhaute, merhaute
(vlasta klepák, 28. 2. 2012 - 15:39:19)
Odpovědět
Tak jsme se vzájemně politovali... co tam máš dalšího?

eapjs006
(ErickGob, 18. 7. 2017 - 15:10:41)
Odpovědět
wh0cd678862 Buy Motilium nexium in canada Metformin 500 Mg

Nemáte pravdu
(Lidynka, 28. 2. 2012 - 13:54:04)
Odpovědět
Není pravda, že Vy jste generace , která vyrostla na internetu. Já mám 62 let a představte si ,že i já rostla s internetem. Moc Vám držím pěsti!

Re: Nemáte pravdu
(vlasta klepák, 28. 2. 2012 - 14:26:54)
Odpovědět
Voni ten pojem generace v tejdlenctý souvislosti asi mysleli širšejc, bez časovýho vomezení.

Re: Re: Nemáte pravdu
(merhaut, 28. 2. 2012 - 14:59:00)
Odpovědět
Generace bez časovýho vomezení... hmmm, tos Vlastíku vydumal sám?:-)

Re: Re: Re: Nemáte pravdu
(vlasta klepák, 28. 2. 2012 - 15:35:07)
Odpovědět
Jo. A vo tom to přemejšlení je.

Re: Re: Re: Re: Nemáte pravdu
(ME, 29. 2. 2012 - 09:10:10)
Odpovědět
Generace bez časového omezení? Řekl bych, že v tomto případě to možné je - internet je do jisté míry anonymní a věk uživatele se těžko pozná, pokud ho sám neprozradí. A tak ti, kdo chápou, že svět funguje tak, jak bylo popsáno v tomto článku, jsou digitální generace, a naopak ti, kteří to nechápou jsou analogová generace.

Myslím, že třeba www.TED.com - to chápou, to je pro mě projev pochopení digitální generace. Víc takových a nebude třeba měnit autorská práva.

Re: Re: Re: Re: Re: Nemáte pravdu
(merhaut, 29. 2. 2012 - 09:42:07)
Odpovědět
Generace "vyrostlá na internetu" je samozřejmě i věkově vymezená, to dá rozum. Těžko na internetu vyrůstal čtyřicátník, že. Generace bez časového vymezení je zkrátka protimluv, ať to někteří chápou nebo ne. Vždycky mě pobaví, když někdo chce řešit svět, a přitom nepochopí ani takové triviality:-) Hold jiná generace...

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nemáte pravdu
(Kuky, 29. 2. 2012 - 17:06:50)
Odpovědět
Mě je, chlapečku duševně zjevně silně nedostatečný, šedesát. A přesto se považuji za vyrostlého na internetu - lezl jsem po něm ještě v době, kdy se používal gopher jako hlavní protokol pro přenos informací a můj první HTTP klient byl lynx.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nemáte pravdu
(merhaut, 1. 3. 2012 - 02:03:48)
Odpovědět
Ty jsi nepochybně vyrůstal v pionýrském oddíle Mladý dráteník soudruha Lenárta, šedesátníku:-) Znáš – ty můj opožděný vrstevníku – trefnou hlášku, že kdo nebyl zamlada levičák neměl srdce a kdo není dospělosti pravičák nemá rozum?

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nemáte pravdu
(vlasta klepák, 1. 3. 2012 - 18:50:08)
Odpovědět
A na tebe hlášku nevymysleli, protože jsi jim nestál za tu námahu.

dvg3fkf5
(ErickGob, 19. 7. 2017 - 06:33:26)
Odpovědět
wh0cd415363 Furosemide Lasix buy tadalafil

y52o8x5e
(ErickGob, 28. 7. 2017 - 02:36:20)
Odpovědět
wh0cd484749 dilantin malegra dxt amaryl

Přesné
(Josef Koleček, 28. 2. 2012 - 13:19:38)
Odpovědět
Klobouk dolů autorovi. Takhle detailně rozebraný pocit, který mám z mladších spoluuživatelů Sítě, jsem zatím nezažil.
Pep
P.S.: na merhauta se nereaguje. Dokud si na něj neodhlasujeme 3x a dost ;-)

Re: Přesné
(vlasta klepák, 28. 2. 2012 - 14:30:40)
Odpovědět
Na merhauta se reaguje. Mě to baví.

Něco se musí změnit
(Josef, 28. 2. 2012 - 12:58:15)
Odpovědět
Současný systém je dlouhodobě neudržitelný, článek má dobrou myšlenku.

merhaute, ...
(irokez, 28. 2. 2012 - 09:39:05)
Odpovědět
zase jste nic nepochopil :D

Re: merhaute, ...
(merhaut, 28. 2. 2012 - 11:19:57)
Odpovědět
Na podobných anarchisticko infantilních výserech není co chápat, těm se dá akorát vysmát:-)

Re: Re: merhaute, ...
(vlasta klepák, 28. 2. 2012 - 11:34:10)
Odpovědět
Nečteš, nechápeš, směješ se autoru článku. Čteš, chápeš, směješ se merhautovi.

Re: Re: merhaute, ...
(pepíno, 29. 2. 2012 - 14:45:42)
Odpovědět
Reagujete jako Troll a asi i trochu jste.Bez uražky,to je jen termín pro srozumitelnost.Přímá demokracie již funguje v praxi na forech a chatech a v malých společenstvích.I pro Vás je otevřená řada zkušeností o kterých mluví text děti Sítě.Musel by jste mít ale otevřenou mysl a trochu sebeúcty. s pozdravem Pepíno

Re: merhaute, ...
(Alex, 28. 2. 2012 - 13:20:54)
Odpovědět
Já se vám divím, že těm provokatérům ještě vůbec odpovídáte. Pokud někdo nemá konstruktivní názor (pro nebo proti), tak na to nereagujte a oni sem přestanou chodit.

Bolševici se zaradují,
(merhaut, 28. 2. 2012 - 09:04:43)
Odpovědět
až uvidí, jací jsou mladí internetbrigadisté...


Re: Bolševici se zaradují,
(vlasta klepák, 28. 2. 2012 - 10:52:43)
Odpovědět
Jsem rád, že ti to udělalo takovou radost.

Re: Re: Bolševici se zaradují,
(irokez, 28. 2. 2012 - 11:43:30)
Odpovědět
označit je za interbrigadisty je vlastně pocta, jakkoli je to nepřesné

Re: Re: Re: Bolševici se zaradují,
(merhaut, 28. 2. 2012 - 14:45:48)
Odpovědět
internetbrigadisty, ty přesnoto...

nu02kpbr
(ErickGob, 27. 7. 2017 - 19:55:34)
Odpovědět
wh0cd657536 triamterene online

Re: Bolševici se zaradují,
(0komrd, 28. 2. 2012 - 14:14:05)
Odpovědět
si presne taky analogovy troll z 20teho storocia o akych hovori autor clanku...

uz len vase 2D rozdelenie sveta na modru/cervenu hovori za vsetko, treti rozmer je moc vela zjavne na teba :D

pokial mas/mate nad 40-50 je mi to jasne, pokial nie, je mi ta luto, musis byt poriadne nestastny v zivote...

Re: Re: Bolševici se zaradují,
(merhaut, 28. 2. 2012 - 14:44:17)
Odpovědět
Trdýlko, protiřečíš si, zjednodušené vnímání světa je výsadou 1-0 digiomezenců:-) Svět je totiž odjakživa analogový... jak říkají muzikanti, mezi jedničkou a nulou je spousta muziky...

Re: Re: Re: Bolševici se zaradují,
(vlasta klepák, 28. 2. 2012 - 15:38:14)
Odpovědět
No vono je i spousta úrovní lidský vomezenosti, ty muziko :)

Re: Re: Bolševici se zaradují,
(Kuky, 28. 2. 2012 - 20:53:03)
Odpovědět
Tohle jste přepískl - blbost je věkově nezávislá a neomezená. Někomu to pálí v pětadevadesáti po padesáti letech ševcování a někdo vyleze z vejšky jako nepoužitelný idiot.

Nebo si snad vážně myslíte, že vy po padesátce zblbnete? Ale ne, blbne se láskou nebo sektářským náboženstvím, ne věkem.

Re: Re: Re: Bolševici se zaradují,
(vlasta klepák, 28. 2. 2012 - 21:42:00)
Odpovědět
Věkem se blbne taky. Ale máš richtyka v tom, že to nejní jedinej způsob blbnutí a že tím študiem na vejšce se taky pomalu blbne nebo se vymejvá mozek. A některý fakulty jsou tím vyhlášený.

Re: Re: Re: Re: Bolševici se zaradují,
(Petr, 29. 2. 2012 - 04:46:09)
Odpovědět
Studujte plzeňská Práva, tam vás zblnout nestihnou.

Než poseču trávník, bude ze mě právník. :-)

Re: Re: Re: Re: Re: Bolševici se zaradují,
(Running Man, 1. 3. 2012 - 14:14:04)
Odpovědět
Merhaute vrať se radši zpátky k pásu do továrny budovat ten svůj ztracený systém. Jestli jsi bývalej bolševik, tak se divim že ještě nejsi v důchodu, nebo v kruzích vrcholové politiky. Akorát tu s tou svojí arogancí až příliš zacláníš slušným mladým lidem s dobrými úmysly !!!

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Bolševici se zaradují,
(Running Man, 1. 3. 2012 - 14:55:32)
Odpovědět
Jen pro sichr .: ne že bych měl něco proti továrnám či práci rukama v továrně. Sám jsem makal v tovární hale u DP v metru. A bylo to super. Jen mám problém s arogantníma, zaslepenejma, nenávistnejma dinosaurama jako je Merhaut.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Bolševici se zaradují,
(merhaut, 2. 3. 2012 - 22:17:02)
Odpovědět
Ještě se tak despotický třepoto trefit chcánkem do vlákna, viď?

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Bolševici se zaradují,
(Spirit, 2. 3. 2012 - 23:55:18)
Odpovědět
Když člověk pomine lehkou menopauzální demenci a s ní spojenou aroganci, tak lze u vás občas najít myšlenku, která za pozornost stojí. Nic ve zlém, ale dá to fušku.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Bolševici se zaradují,
(merhaut, 3. 3. 2012 - 01:43:53)
Odpovědět
Člověče, nejste pirátský stínový ministr zdravotnictví?:-) Pokud ne, hned se hlaste u Beneše, funkcí je stále víc jak Pirátů...

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Bolševici se zaradují,
(merhaut, 3. 3. 2012 - 01:46:53)
Odpovědět
... u Bartoše ...

Funkcí je u Pirátů dost, ale...
(vlasta klepák, 3. 3. 2012 - 10:46:48)
Odpovědět
...ne tolik, jako u tebe dysfunkcí.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Bolševici se zaradují,
(Spirit, 3. 3. 2012 - 12:53:05)
Odpovědět
Hm. Tak zrovna z tohoto mráčku nezaprší. ;-)

u9amgf1w
(EugeneVax, 25. 7. 2017 - 20:52:43)
Odpovědět
wh0cd615963 vitamin c namenda dostinex

ic6n7uiv
(MichaelDwerb, 31. 7. 2017 - 02:05:09)
Odpovědět
wh0cd117874 Metronidazole 500 Mg

wqh4920r
(EugeneVax, 31. 7. 2017 - 09:38:09)
Odpovědět
wh0cd383140 indocin himcolin atarax over the counter cafergot online zoloft

v9au2ltk
(MichaelDwerb, 2. 8. 2017 - 17:41:03)
Odpovědět
wh0cd999567 where to buy lasix water pill paxil skin rash cheap metformin

3u2xka6j
(EugeneVax, 4. 8. 2017 - 19:31:32)
Odpovědět
wh0cd325898 celebrex from canada go here vermox buy inderal online without prescription buspar propecia prednisolone clonidine hcl .1

oa4o8ysp
(MichaelDwerb, 6. 8. 2017 - 21:39:40)
Odpovědět
wh0cd648419 amoxil 875 mg phenergan dm cialis super active

71siaeur
(AaronLes, 7. 8. 2017 - 00:22:38)
Odpovědět
wh0cd619794 viagra cost lipitor online Buy Furosemide

3qhp8nyz
(AaronLes, 8. 8. 2017 - 18:06:59)
Odpovědět
wh0cd370759 zantac liquid dostinex 0.5mg imdur 60 mg speman famvir clarinex flexeril

sdc5j18j
(EugeneVax, 9. 8. 2017 - 06:11:41)
Odpovědět
wh0cd885075 buy actos buy fluoxetine prednisolone

c1ohjobu
(MichaelDwerb, 20. 8. 2017 - 19:41:50)
Odpovědět
wh0cd444231 naprosyn zebeta 5 mg generic for tegretol v-gel alesse look at this tentex royal dipyridamole brand name

sf60kck0
(MichaelDwerb, 20. 8. 2017 - 22:06:09)
Odpovědět
wh0cd517706 buy cephalexin albuterol valtrex generic cost

i8kyxz87
(AaronLes, 21. 8. 2017 - 02:50:53)
Odpovědět
wh0cd415602 xalatan himcolin atarax malegra fxt albuterol lisinopril

gjvk0rf7
(EugeneVax, 22. 8. 2017 - 02:54:28)
Odpovědět
wh0cd240032 aricept myambutol buy hair loss cream pulmicort cordarone

69fcletc
(AaronLes, 23. 8. 2017 - 19:03:30)
Odpovědět
wh0cd607401 torsemide 20 mg

lwsx3bv2
(AaronLes, 23. 8. 2017 - 22:15:51)
Odpovědět
wh0cd680874 purchase motrin online order levaquin augmentin antibiotics

unl887rn
(EugeneVax, 23. 8. 2017 - 22:57:31)
Odpovědět
wh0cd64471 celebrex 200 mg augmentin 875 mg

nafwb0jx
(AaronLes, 24. 8. 2017 - 15:15:09)
Odpovědět
wh0cd35840 Tamoxifen buy celexa online buy torsemide online

6cmkxuvs
(AaronLes, 26. 8. 2017 - 12:30:25)
Odpovědět
wh0cd697105 buy motilium online Generic Celebrex cipralex coupons

dmw69k62
(AaronLes, 26. 8. 2017 - 12:56:04)
Odpovědět
wh0cd521544 nexium levaquin online buy flagyl without prescription

ak8w69q8
(AaronLes, 26. 8. 2017 - 16:54:29)
Odpovědět
wh0cd668497 buying nexium online

tqzp1dgo
(AaronLes, 27. 8. 2017 - 08:58:33)
Odpovědět
wh0cd595010 cialis

qga8c9ud
(AaronLes, 27. 8. 2017 - 15:30:37)
Odpovědět
wh0cd815431 tadalafil online citalopram 20mg

pv181qf9
(AaronLes, 27. 8. 2017 - 21:13:41)
Odpovědět
wh0cd815435 metformin buy 500 mg robaxin

rzaru7de
(AaronLes, 28. 8. 2017 - 01:31:55)
Odpovědět
wh0cd962386 CIALIS 5MG Diclofenac 75 Mg

9dgb0xgv
(AaronLes, 28. 8. 2017 - 04:17:14)
Odpovědět
wh0cd52069 abilify proscar

b4m0acbj
(AaronLes, 28. 8. 2017 - 08:21:01)
Odpovědět
wh0cd199018 methotrexate

d3wgun23
(AaronLes, 28. 8. 2017 - 19:55:58)
Odpovědět
wh0cd786814 amitriptyline benicar generic substitute augmentin

hsllouhe
(AaronLes, 29. 8. 2017 - 00:18:06)
Odpovědět
wh0cd933762 cafergot sale ampicillin over counter furosemide online no prescription

ck44eauo
(AaronLes, 29. 8. 2017 - 06:05:14)
Odpovědět
wh0cd933769 clindamycin cost propecia learn more here

7tb0mrjd
(AaronLes, 29. 8. 2017 - 15:43:52)
Odpovědět
wh0cd243875 cialis online pharmacy generic propecia find out more

te3cb8bz
(AaronLes, 30. 8. 2017 - 05:43:21)
Odpovědět
wh0cd978608 Generic Prozac allopurinol 100mg baclofen tablets

lg92q1c3
(AaronLes, 31. 8. 2017 - 04:39:29)
Odpovědět
wh0cd803042 metformin er

kobl85h6
(AaronLes, 31. 8. 2017 - 04:46:24)
Odpovědět
wh0cd435675 generic lipitor

5db5231d
(AaronLes, 1. 9. 2017 - 01:46:46)
Odpovědět
CIALIS

u330grjb
(AaronLes, 1. 9. 2017 - 01:50:49)
Odpovědět
cialis over the counter

zku8yqhu
(AaronLes, 1. 9. 2017 - 01:54:30)
Odpovědět
visit website

bnq39br8
(BrettHit, 1. 9. 2017 - 02:03:23)
Odpovědět
Cialis Price

tbr7tjco
(Stewartswina, 1. 9. 2017 - 02:03:28)
Odpovědět
buy cialis online

rbpmfjdu
(Billyabuby, 1. 9. 2017 - 02:08:27)
Odpovědět
cialis online

1huortlq
(Charlesnek, 1. 9. 2017 - 02:27:13)
Odpovědět
cialis 5mg

li044v8q
(Charlesnek, 1. 9. 2017 - 03:12:05)
Odpovědět
cialis over the counter

dsnytwh6
(Charlesnek, 1. 9. 2017 - 03:12:21)
Odpovědět
Buy Cialis Online

fmccra10
(BrettHit, 1. 9. 2017 - 19:47:44)
Odpovědět
cialis from canada

0lqnswzl
(AaronLes, 2. 9. 2017 - 01:23:53)
Odpovědět
crestor 10 mg

b0pt1iry
(AaronLes, 2. 9. 2017 - 08:36:29)
Odpovědět
PAXIL AT LOWEST COST

ccpd8ez2
(Charlesnek, 3. 9. 2017 - 05:41:42)
Odpovědět
wh0cd831957 kamagra

2es82f7x
(Charlesnek, 3. 9. 2017 - 06:14:02)
Odpovědět
wh0cd905437 wellbutrin

gh463zx8
(Charlesnek, 3. 9. 2017 - 11:51:00)
Odpovědět
wh0cd1125858 zetia

0d9mr1t6
(AaronLes, 4. 9. 2017 - 01:04:54)
Odpovědět
wh0cd978915 amoxicillin tablets

p5axkwo4
(Charlesnek, 4. 9. 2017 - 08:12:45)
Odpovědět
wh0cd1860607 stromectol

npgt5bo5
(Charlesnek, 4. 9. 2017 - 10:35:49)
Odpovědět
wh0cd1934082 sildenafil citrate 100 mg

vyqfxmd1
(AaronLes, 4. 9. 2017 - 10:42:21)
Odpovědět
wh0cd1346286 buying prednixone for animals

3bg6714v
(AaronLes, 4. 9. 2017 - 12:34:07)
Odpovědět
wh0cd1419759 ventolin

s97y5h47
(AaronLes, 4. 9. 2017 - 16:45:29)
Odpovědět
wh0cd1493223 clonidine buy tetracycline online without a prescription from canada

pjp6e2hn
(Charlesnek, 5. 9. 2017 - 00:57:42)
Odpovědět
wh0cd905431 yasmin ocp buy zithromax tretinoin cream .025

g7l0h0ri
(BrettHit, 5. 9. 2017 - 18:22:30)
Odpovědět
wh0cd2815762 trazodone generic adalat propecia

m1tjd8q6
(AaronLes, 5. 9. 2017 - 19:36:39)
Odpovědět
wh0cd2448400 where can i buy amoxocillin

qflfrc7u
(AaronLes, 5. 9. 2017 - 23:05:25)
Odpovědět
wh0cd2595358 methotrexate generic

wmgvopx6
(Charlesnek, 5. 9. 2017 - 23:38:11)
Odpovědět
wh0cd3036184 buy ventolin buy tadalafil

krkcgng0
(AaronLes, 5. 9. 2017 - 23:44:15)
Odpovědět
wh0cd2595346 propecia

kjz191vm
(AaronLes, 6. 9. 2017 - 03:00:19)
Odpovědět
wh0cd2521867 buy viagra cialis continue reading

b77gh3kd
(AaronLes, 6. 9. 2017 - 07:54:41)
Odpovědět
wh0cd2889257 where can i buy albendazole cialis

hcmqp8q4
(Charlesnek, 6. 9. 2017 - 23:50:55)
Odpovědět
wh0cd2301440 sildenafil generic

f2oeozft
(AaronLes, 7. 9. 2017 - 14:18:33)
Odpovědět
wh0cd3770929 prozac buy online generic viagra

dv3vnu0u
(Charlesnek, 7. 9. 2017 - 19:47:00)
Odpovědět
wh0cd2889234 effexor generic website here

y4tzgje2
(AaronLes, 8. 9. 2017 - 01:47:25)
Odpovědět
wh0cd4358724 toradol price buy lipitor online

03izi0el
(AaronLes, 8. 9. 2017 - 02:07:35)
Odpovědět
wh0cd4358734 buy ventolin inhaler

ltk7qlii
(Charlesnek, 8. 9. 2017 - 03:22:13)
Odpovědět
wh0cd4579148 buy methotrexate

9peg0fk0
(Charlesnek, 8. 9. 2017 - 09:30:12)
Odpovědět
wh0cd4946506 click this link where to buy prednisone online

4ofk958c
(Charlesnek, 8. 9. 2017 - 09:50:02)
Odpovědět
wh0cd3330076 tretinoin cream buy tenormin

0w2bk57p
(Billyabuby, 8. 9. 2017 - 11:40:33)
Odpovědět
wh0cd5019977 kamagra cialis prednisolone online

am4wqrww
(BrettHit, 8. 9. 2017 - 14:22:33)
Odpovědět
wh0cd5240415 cipro

qq8wnnti
(AaronLes, 8. 9. 2017 - 16:11:36)
Odpovědět
wh0cd4873047 sildenafil citrate 100 mg

vu19webj
(AaronLes, 8. 9. 2017 - 19:47:56)
Odpovědět
wh0cd4799578 buy celexa online without prescription

mx74v015
(BrettHit, 8. 9. 2017 - 19:58:58)
Odpovědět
wh0cd5460838 buy celexa

reb3qrrf
(BrettHit, 9. 9. 2017 - 04:13:06)
Odpovědět
wh0cd5754735 seroquel buy synthroid bentyl over the counter

6rbd87um
(Charlesnek, 9. 9. 2017 - 08:28:33)
Odpovědět
wh0cd4064830 elimite cymbalta

my41zczc
(Charlesnek, 9. 9. 2017 - 09:16:08)
Odpovědět
wh0cd5534310 going here clonidine online

89k0yydm
(BrettHit, 9. 9. 2017 - 09:46:19)
Odpovědět
wh0cd5901681 cialis methotrexate generic vpxl

oi1x0p7h
(Charlesnek, 9. 9. 2017 - 10:37:25)
Odpovědět
wh0cd5681255 propecia

o3kep5aw
(AaronLes, 10. 9. 2017 - 03:52:13)
Odpovědět
wh0cd5607801 more helpful hints levothyroxine ordering online buy tadalafil

rz3dqlme
(AaronLes, 10. 9. 2017 - 09:58:07)
Odpovědět
wh0cd5828224 tenormin anxiety buy lipitor cheap

5wljub53
(Charlesnek, 10. 9. 2017 - 11:12:46)
Odpovědět
wh0cd6122103 lisinopril amitriptyline hydrochloride

6xt6i163
(AaronLes, 10. 9. 2017 - 21:14:04)
Odpovědět
wh0cd6416007 propecia

450lmlrc
(AaronLes, 11. 9. 2017 - 00:33:54)
Odpovědět
wh0cd6342541 methotrexate buy viagra soft

8q76751j
(Charlesnek, 11. 9. 2017 - 03:38:13)
Odpovědět
wh0cd5093469 citalopram hbr tabs 20mg generic dapoxetine

jipzwkjg
(AaronLes, 11. 9. 2017 - 03:46:42)
Odpovědět
wh0cd6636431 where can i buy tamoxifen

ql59eo9d
(BrettHit, 11. 9. 2017 - 11:27:26)
Odpovědět
wh0cd6930317 vibramycin

q89ew0tz
(AaronLes, 11. 9. 2017 - 14:59:49)
Odpovědět
wh0cd6856860 triamterene cafergot medication

zku5zbra
(Stewartswina, 11. 9. 2017 - 15:26:44)
Odpovědět
wh0cd7371175 atarax 25 mg

e0ynzdl3
(AaronLes, 11. 9. 2017 - 17:14:08)
Odpovědět
wh0cd6930338 finasteride

ojxk8t60
(Charlesnek, 11. 9. 2017 - 18:44:54)
Odpovědět
wh0cd7077275 propecia

mjobdkqy
(Charlesnek, 11. 9. 2017 - 20:56:18)
Odpovědět
wh0cd7150754 sildenafil citrate over the counter

cwgn8b6o
(AaronLes, 12. 9. 2017 - 05:39:36)
Odpovědět
wh0cd7444645 sildenafil citrate tablets ip 100 mg

f9fzipw7
(AaronLes, 12. 9. 2017 - 12:46:15)
Odpovědět
wh0cd7444659 continued generic-levitra

qfs9n3du
(Charlesnek, 12. 9. 2017 - 14:52:16)
Odpovědět
wh0cd7591594 sildenafil from india

z7iwl6q1
(AaronLes, 13. 9. 2017 - 02:30:34)
Odpovědět
wh0cd7958961 retin-a

6gvl8se8
(BrettHit, 13. 9. 2017 - 13:22:21)
Odpovědět
wh0cd8326320 acyclovir

vao5lqvp
(AaronLes, 13. 9. 2017 - 14:12:38)
Odpovědět
wh0cd8326335 sterapred ds lasix stromectol

vlgo8nvq
(Charlesnek, 13. 9. 2017 - 16:16:58)
Odpovědět
wh0cd6636440 nolvadex prices ventolin avodart price

w7b02j6a
(Charlesnek, 14. 9. 2017 - 11:03:33)
Odpovědět
buy tetracycline

jjus9u0k
(AaronLes, 14. 9. 2017 - 12:39:25)
Odpovědět
buy bupropion online citalopram where can i buy cytotec online cialis

f27zp0kg
(ErickGob, 19. 7. 2017 - 05:55:21)
Odpovědět
wh0cd333568 Tadacip Online Arimidex From India Effexor Viagra Online


Přidat komentář

Jméno
Nevyplňujte <- toto políčko nechte prázdné
Předmět
Obsah:Internet
články v rubrice

16. 1. 2015 | 89377
Stát si brousí zuby na WiFi. Další pokus znásilnit Internet.
24. 4. 2013 | 417
CISPA aneb šmírování internetových uživatelů opět na scéně
30. 1. 2013 | 1799
FISA aneb Jak se Barack Obama změnil ve Velkého Bratra
22. 12. 2012 | 184
Za zavřenými dveřmi OSN při pokusu o přivlastnění internetu
12. 12. 2012 | 448
Hacktivističtí hrdinové z GhostShell a důvody pro jejich boj
8. 12. 2012 | 142
Doporučení OSN, o kterých ani nevíte
25. 11. 2012 | 182
Šmírování a matematika
6. 11. 2012 | 1900
CRYPTOPARTY: Šifrování coby virál
19. 10. 2012 | 1699
STOP INDECT
24. 6. 2012 | 2330
Poslanci hlasovali podle televize, šmírování by schválili i jako ústavní zákon
23. 3. 2012 | 3252
Shromážděná osobní data budou vždy nakonec zneužita proti občanům.
22. 3. 2012 | 4115
Jak lobby mediálního průmyslu a držitelů autorských práv postupně vytváří dystopickou budoucnost Velkého Bratra.
27. 2. 2012 | 11744
My, děti Sítě
25. 2. 2012 | 952
Na Facebooku probíhá protest proti ACTA, spamují se stránky parlamentních stran
18. 2. 2012 | 17544
Ondřej Neff: Akce Anonymous považuji za legitimní způsob odporu
17. 2. 2012 | 27063
Anonymous napadli další weby americké vlády
8. 2. 2012 | 67202
Cenzura a represe mohou lidem otravovat život, ale nikdy nevyhrají, píše Mladá fronta DNES
6. 2. 2012 | 2556
Anonymous získali data ODS
2. 2. 2012 | 507
Web ODS hacknut, Anonymous vyzývají k odporu
1. 2. 2012 | 1215
TOP 09 otevřeně podporuje ACTA
Nejnovější zprávy
Stát si brousí zuby na WiFi. Další pokus znásilnit Internet.

16. 1. 2015 | Internet | 89372
Necháme si bez odporu odebrat svobodné WiFi a přejdeme dobrovolně pod křídla korporátních Internetů?
Zobrazit celý článek ►
 

Americké lhaní -základní prostředek politiky
22. 7. 2014 | Politika | 5784
Včera na tiskové konferenci ministerstva obrany Ruské federace byly prezentovány důkazy z monitorování oblasti sestřelu. Důkazy Rusko předá zainteresovaným i dalším. Média i politici však zcela zásadní odhalení ignorují a dál obviňují bez jakýchkoliv důkazů Moskvu.

Facebook je konec. Konec japonec.
30. 4. 2014 | Piráti | 33668
To byl vynikající nápad, vyhradit lidu takové populární místo, kde se můžou všichni vyvztekat, vydemonstrovat, vybrečet a pohádat, vyblejt na sebe všechny problémy, zbavit se soukromí a to vše přitom za pečlivého dozoru státní bezpečnosti. Ovládat svět je čím dál tím snazší.

Evropa je naše moře
2. 4. 2014 | Piráti | 8054
Chvilka angažované politické poezie.
 
Hlavní stránka Piráti  Internet  Zahraničí  Kultura  Politika  Monstrproces  Kopírovací monopol  Názory  Kauzy  Věda a technika  Video  HogoFogo  Události  Zprávička  Jednou větou  Komix
 
Pirátské noviny jsou internetový občasník digitálního věku.
Informujeme o Internetu, politice, kopírování, svobodné tvorbě a blbostech.

Pirátské noviny oslovujte E-mailem na adrese: redakce zavináč piratskenoviny.cz

Provozovatel a vydavatel: Martin Brož | Sídlo vydavatele: Praha

Pirátské noviny | ISSN 1804-5197

Copyleft Pirátské noviny
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Pirátské noviny je umožněno i bez písemného souhlasu.
Všechna práva vyhlazena.