20. 9. 2018, 6:31

Hlavní stránka Piráti  Internet  Zahraničí  Kultura  Politika  Monstrproces  Kopírovací monopol  Názory  Kauzy  Věda a technika  Video  HogoFogo  Události  Zprávička  Jednou větou  Komix
TOP 09 otevřeně podporuje ACTA


TOP 09 vydala stanovisko, které se snaží ukonejšit své svobodě Internetu vstřícně nakloněné voliče. Když se ovšem do stanoviska pozorně začtete, zjistíte, že "topka" ACTA s nejvyšší pravděpodobností podpoří. Posuďte sami.1. 2. 2012


Datum: 1. 2. 2012, Autor: Mikuláš Ferjenčík
Přečteno: 48974x
Zobrazit článek pro tisk Vytisknout

Doposud hodnotilo 0 čtenářů, celková známka je .
Ohodnoťte známkou jako ve škole | 1 je nejlepší: 1 2 3 4 5

Komentáře

acta - nic noveho
(BCJ, 22. 12. 2012 - 01:44:10)
Odpovědět
ja mám hacknuty pc policii cr, a to jenom protoze vyznavam rastafarianstvi a volil jsem piraty, nejsem zlocinec, zadny zakon neporusuju, jenom vyjadruju svuj nazor a jsem kvuli tomu pod permanentnim dohledem, at uz si du koupit rohlik do samoobsluhy nebo si prohlizim internet. takze naka ACTA dohoda - to uz tady davno je, ted to bude akorat legalizovany/oficialni

9vzdcg9z
(Charlesnek, 27. 8. 2017 - 12:46:10)
Odpovědět
wh0cd821570 Generic Crestor Cost Of Cymbalta

Zajímavý podnět
(A.Bednář , 6. 2. 2012 - 12:14:19)
Odpovědět
Viz - http://www.podnety.cz/podnet-cislo-20120206115237 . A pokud se někomu líbí, může na jeho existenci kompetentní instituce a osoby upozornit s tím, že s realizací souhlasí. Adresy jsou v odstavci č.5

4fgpwzkt
(Billyabuby, 5. 8. 2017 - 07:16:50)
Odpovědět
wh0cd476864 generic for zoloft furosemide 20 mg

Přetvářka TOP09
(Wizard, 3. 2. 2012 - 05:10:21)
Odpovědět
Škoda, že jsme nemohli být na Pražské demonstraci a poslechnout si vyjádření zástupců politických stran osobně všichni. Jediní, kdo jsou skutečně na straně svobody a lásky byli zástupci svobodných a zelených s piráty v čele samozřejmě (nevyjadřuji se o celých stranách, jen o zástupcích, kteří vystoupili). Naproti tomu stály v kontrastu ostatní strany (nevystoupily všechny pozvané), s více či méně sofistikovaným populistickým projevem, kterým ovšem suveréně dominoval postoj TOP09, který mě zanechal v úžasu bez možnosti obrany před dávkou koncentrovaného zla, jenž z jejich prohlášení sálalo jako plameny pekelné z bible Satanovy. V kombinaci s komentářem od Vladimíra Měráka mi občas dělá problémy nápor zla překonat, neztrácet naději a pokračovat v boji za svobodu a lásku všech lidí. Toť můj osobní subjektivní názor, každý nechť provede argumentaci v prvé řadě se svým svědomím, věřím, že to zvládne lépe než já. Howgh!

Nepodal jste žádný důkaz přetvářky
(Vladimír Měrák, 4. 2. 2012 - 09:26:24)
Odpovědět
Opět žádný důkaz, že se kdokoliv (včetně představitelů TOPky) 'přetvařuje'. Třeba tomu tak je, to ale nelze posoudit, protože zatím nikdo o tom nepřinesl důkaz. Proto musím předpokládat, že tomu tak není a vycházet z toho, co sdělují, přičemž pochybuji, že na demonstraci sdělili něco jiného než ve své TZ. TOPka se přesto, že se jedná o benjamínka na politické scéně, chová profesionálně, proto i v oblasti veřejných sdělení udržuje linii danou svým PR oddělením. Tak to v politické straně chodí, pokud chce uspět. Politická strana nemůže fungovat bez vertikální struktury, politika je boj, soupeření. Jsou ovšem politické strany osvícenější, které současně budují i strukturu horizontální, to je budoucnost managementu obecně (dnes je např. úspěšný ryze vertikální model Číny, z dlouhodobého hlediska ale na to Číňané doplatí).
Zpět k vašemu příspěvku:
Jakákoliv diskuse, v níž namísto věcné argumentace zní iracionální ideologické výroky typu "plameny pekelné z bible Satanovy", je bezpředmětná. Doloží-li někdo (nejlépe na citacích), jak konkrétně byl projev představitele TOP (a kohokoliv jiného) škodlivý, můžeme v diskusi pokračovat.
Obecně:
Pokud budete "pokračovat v boji za svobodu a lásku všech lidí" tím, že bezdůvodně poškozujete (a rozséváte tím opak lásky, tedy averzi) i ty, kteří v předmětném boji stojí (s pochopitelnými dílčím odchylkami) na téže straně (a v případě TOPky ještě nikdo zde ani jinde nepřesvědčil, že se jí jedná o prosazení porušování lidských práv a omezení svobody přenesením odpovědnosti na provozovatele), pak je za tímto bojem skryt nějaký partikulární zájem. Komunisté, fašisté ap. také tvrdili, že bojují v zájmu dobra proti zlu. A lidé jim to 'baštili' proč? Kvůli ideologockým konstrukcím (plameny pekelné :-)

Re: Nepodal jste žádný důkaz přetvářky
(Wizard, 5. 2. 2012 - 20:05:40)
Odpovědět
Nemám Vám to za zlé, ale bohužel operujete na jiné úrovni než já. Rád bych Vám to vysvětlil, ale bohužel existuje jen velmi malá množina lidí, kteří mohou pochopit, ale halvně psychicky zvládnout základní myšlenky. I kdyby jste se snažil, trvalo by to spoustu let. Wizard.

mwtrl8zm
(Billyabuby, 2. 8. 2017 - 17:17:12)
Odpovědět
wh0cd464745 cheap nolvadex motilium online

Nechutně tendenční článek...
(Vladimír Měrák, 3. 2. 2012 - 00:50:32)
Odpovědět
...kterým si voliče schopného kritického uvažování nezískáte. Naopak zvolí úprk od PS.

Rádoby akční titulek "TOP 09 otevřeně podporuje ACTA", jehož pravdivost má doložit tisková zpráva, tato zpráva popírá. Dám žurnalistickou radu zadarmo: V případech, kdy si nejste jisti, uvažujte, zda byste jakékoli tvrzení obsažené v článku, titulek nevyjímaje, obhájili u soudu. Tam máte důkazní povinnost a v tomto případě byste horko těžko obhájili tvrzení, že 'TOP 09 skrytě podporuje ACTA'. V současném znění byste to projeli a platili újmu.
Dále: Zatím jsem si nevšiml, že by ODS či VeVerky vydali jakékoliv prohlášení. Vystrkujete tedy psí hlavu na ty, kteří jediní považují téma za důležité stejně jako PS. Navíc TOPka tvrdí totéž, co PS, tedy že jí vadí zásah do lidských práv občanů a přenesení odpovědnosti na provozovatele. Dokázali shrnout problém lépe než PS, dokázali jej předžvýkat veřejnosti a jak jsem poslouchal předsedu PS ve vstupu na ČT24, jsou tímto pro občany/voliče mnohem srozumitelnější.
V prohlášení se TOPka zavazuje, že nedovolí, aby ACTA prošla ve stávajícím znění, přičemž se bude snažit zneplatnit totéž, co požaduje zneplatnit PS.

Malá vsuvka – chce-li PS zneplatnit celou ACTA, prodělá na tom:
1) Nesetřesete podezření, že se vám jedná o legalizaci kriminálního obchodu s falsifikáty, stojíte tedy na straně Číny, což bude znamenat odliv velké části voličů (včetně mě).
2) Prohrajete, protože po takovém úsilí zcela jistě něco z ACTA přežije a bude ratifikováno. V politice stejně jako v životě platí: Vítěz bere. V současnosti se veze TOP09 na stejné vlně, na rozdíl od PS ale dosáhne toho, co požadovala, tedy zneplatnění uváděných norem a vlnu je vynese až na břeh. PS přitom z vlny odpadne, protože svých požadavků nedosáhne, jako poražená sympatie nezíská a ještě si odnese punc křečovitých kverulantů s neprůhlednými cíly.
* Zkuste si připravit obhajobu toho, že chcete, aby Číňané zaplavovali svět levnými padělky. Budete-li vysvětlovat, že tyto padělky vyrábějí potají na technologiích postavených legálních výrobců, dosáhnete ještě většího znechucení: Takže PS podporují takto otevřené zlodějny?

Zpět k tematu článku:
Emotivní výroky na adresu představitelů a ničím nepodložené tvrzení, že TOPka nakonec ACTA podpoří ve stávající podobě (věšteckým schopnostem kohokoli skutečně nevěřím a z duše mě otravují všichni, kteří je předstírají) ve svém důsledku působí podezřele zaujatě. Proto se i sám za sebe ptám: Co máte proti TOP09? Její oficiální postoj k ACTA (a jiný nenabízíte) je v současné podobě prokazatelně prakticky totožný s postojem PS, jaký je tedy skutečný důvod k averzi PS?

Skrytými pohnutkami jste mě sice už ztratili, ale poradím, jak PS mohla zachovat aspoň zdání objektivity: Když se web honosí přízviskem Noviny (nikoli vývěsní štíty či nástěnka), měl by obsahovat nejen opsané TZ, ale musí mít aspoň jednoho aktivního autora. Napovím. Co si myslí ODS? Co VV a co Hrad? Jaký je názor opozičních stran? To, že se nevyjádřili, je totiž samo o sobě odpovědí. Alarmující více, než odsouzení ACTA ze strany TOP09.

Pokud se PN budou nadále chovat takto neprofesionálně, okamžitě odstraňuji odkazy na tento web s upozorněním, aby si čtenáři dali pozor na manipulaci PS s fakty. K té totiž prokazatelně v tomto článku došlo.

Re: Nechutně tendenční článek...
(Pavel Hala, 3. 2. 2012 - 10:10:36)
Odpovědět
VM: TOP je ucelove vznikla strana s ukolem nabalit nespokojene volice ODS. Jinak receno, novej bordel se starejma ku*vama.

Opět povšechné sdělení bez důkazů, jen vulgární
(Vladimír Měrák, 4. 2. 2012 - 08:21:42)
Odpovědět
Takto se nediskutuje. Demagogické výroky doplněné namísto argumenty a důkazy pouhou nadávkou, jsou k ničemu a dále si jich nebudu všímat.

Re: Opět povšechné sdělení bez důkazů, jen vulgární
(Pavel Hala, 6. 2. 2012 - 18:57:56)
Odpovědět
To neni diskuse, ale oznameni. Kdokoliv sleduje nasi politickou scenu a zna historii (politicky turismus, korupcni kauzy, zradu zajmu CR v zahranici apod.) a soucasne jednani hlavnich predstavitelu TOP, vi, ktera bije. Ty, kteri maji hlavu v pisku, presvedcit samozrejme nelze.

o0wvq4n1
(Stewartswina, 11. 7. 2017 - 10:14:52)
Odpovědět
wh0cd147988 strattera tretinoin gel elocon cream

q0jkh1ki
(AaronLes, 13. 9. 2017 - 23:16:05)
Odpovědět
generic buspar cialis cymbalta

047o7rwy
(BrettHit, 13. 9. 2017 - 23:52:11)
Odpovědět
methotrexate fluoxetine prednisolone clomid

wvh0iooz
(AaronLes, 14. 9. 2017 - 10:45:11)
Odpovědět
order azithromycin obagi tretinoin cream 1 extra resources

57fgs11d
(Billyabuby, 4. 8. 2017 - 22:31:10)
Odpovědět
wh0cd301459 continue Plavix Generic

3v4h2644
(Billyabuby, 4. 8. 2017 - 01:11:48)
Odpovědět
wh0cd243478 generic hydrochlorothiazide generic motrin buy tretinoin online

Re: Nechutně tendenční článek...
(Vin, 3. 2. 2012 - 11:41:29)
Odpovědět
Jaké skryté pohnutky máte na mysli?

Na to se právě ptám PS
(Vladimír Měrák, 4. 2. 2012 - 09:00:15)
Odpovědět
Doložil jsem, že z TZ TOPky nevyplývá nic z toho, co je jejím představitelům podsouváno tímto tendenčním a manipulačním článkem.
Pak se ptám, cituji ze svého textu, zřejmě jste jej nečetl dobře: "...jaký je tedy skutečný důvod averze PS" vůči TOP09?
Odpověď neznám, zatím nezbývá než spekulace. Byl-li by někdo ochoten spekulovat, pak může vycházet třeba z výroku příznivce PS ohledně vývoje preferencí studentů, kteří letos získali volební právo. Uživatel Okolojdoucíí tvrdí: "S jistotou mohu tvrdit jen to, že klesne jejich podpora TOP09." (diskusní příspěvek z 2.2.2012 u článku Navzdory mrazu demonstrovalo proti ACTA přes 3000 lidí)

Re: Na to se právě ptám PS
(Vin, 4. 2. 2012 - 11:25:38)
Odpovědět
Jo takhle, já myslel, že máte na mysli ještě něco jiného.

ivmnghqk
(Charlesnek, 27. 8. 2017 - 04:53:58)
Odpovědět
wh0cd284186 buy tadacip online

Re: Nechutně tendenční článek...
(Mikuláš Ferjenčík, 5. 2. 2012 - 14:19:29)
Odpovědět
Ruzhodující je, že TOPka považuje za arbitra, který rozhodne o tom, jestli je ACTA v souladu s demokratickými principy MPO. MPO rozhodně není nestranná instituce, která by ACTA posuzovala z hlediska občanského. MPO se několikrát nechalo slyšet, že ACTA je v souladu s naší legislativou.

V článku nevidím nic manipulativního. TOP 09 říká, že v názoru na ACTA se bude řídit MPO. MPO dohodu podporuje. Článek jsem napsal v reakci na tuhle tiskovku, která vyvolává mylný dojem, že TOP 09 je proti ACTA, byť je to ve skutečnosti obráceně.

Svá tvrzení nedokládáte a ani nejste schopen
(, 8. 2. 2012 - 00:51:47)
Odpovědět
Rozhodující nejsou dojmy, ale fakta. Vy tvrdíte de facto opak toho, co prohlašují TOP 09 v TZ, přitom jako důkaz nic jiného než TZ nenabízíte.
Doložte svá silná tvrzení stejně silnými důkazy, pak lze brát informace vámi napsané vážně. Do té doby se jedná o lži, které lze stíhat dokonce dle trestního práva.
Novinář by toto měl ale vědět, tohle je úplný základ. Vy máte zřejmě jedno štěstí, že PN všichni ignorují, protože nemají prakticky žádný vliv.
Když si ale na Lupa.cz uvědomili, že jejich úsilí o nepřijetí ACTA (už dosáhli mnohem více než Piráti svou demonstrací) může být diskreditováno prostřednictvím Pirátů, zasáhli. Naštěstí to udělali oni, kterým jde o svobodu internetu již od dob, kdy funkcionáři Pirátů 'tahali kačera'. Protože v pravý čas neetické běsnění českých Pirátů někdo mohl použít jako argument pro přijetí ACTA. A lidé by na to slyšeli. Budou slyšet i na to, že Piráti jen rozšiřují fámy a bez důkazů pomlouvají kdekoho.
Proto toho pomlouvání nechejte anebo ruce pryč od boje proti ACTA.

n27zrwiv
(Billyabuby, 3. 8. 2017 - 20:50:50)
Odpovědět
wh0cd577554 medrol medication lasix buy femcare kytril order acyclovir online zetia tab 10mg

oooxw8cy
(Billyabuby, 4. 8. 2017 - 14:44:49)
Odpovědět
wh0cd202153 clonidine adhd cheap generic viagra from india generic abilify

zsg4o1yw
(Charlesnek, 28. 8. 2017 - 03:33:52)
Odpovědět
wh0cd960831 paxil

Kontrolní otázky
(Vin, 1. 2. 2012 - 21:49:15)
Odpovědět
Nešly by nastavit kontrolní otázky pro spamboty, jako jsou na pirati.cz, root.cz nebo abclinuxu.cz?

Re: Kontrolní otázky
(lojza, 1. 2. 2012 - 23:28:30)
Odpovědět
Cenzura je nepřípustná. Každý si zaslouží svobodu slova. I spambot. :-)


ge5gcqtk
(Billyabuby, 4. 8. 2017 - 10:23:09)
Odpovědět
wh0cd582137 buy diabecon keftab metoclopramide micronase clarinex d 24 hour isoptin without prescription

Re: Kontrolní otázky
(Okolojdoucíí, 1. 2. 2012 - 23:56:20)
Odpovědět
Návrh kontrolní otázky: Autorský parazit na tři písmena.
Odpověď na navrženou kontrolní otázku: OSA.

No a pak tu jsou osvědčené jednoduché výpočty:
- Pokud jedna slepice snese za den 1 vejce, kolik slepic snese za 10 dní 10 vajec? (1)
- Kolik nohou má trojnožka? (3)
- Uveďte přesnou hodnotu čísla pí stanovenou zákonem č. 246 z r. 1897 státu Indiana. (3,2)

Re: Kontrolní otázky
( , 2. 2. 2012 - 11:48:03)
Odpovědět
na instalaci slušného systému nemají piráti čas, mažou totiž spamy


Ostuda Pirátů
(Vladimír Měrák, 4. 2. 2012 - 09:46:51)
Odpovědět
Nezabezpečený diskusní systém už mají jen vyloženě amatérské weby. Nejedná se totiž jen o pohodlí uživatelů, nýbrž o bezpečí systému (potažmo serveru) .
Už jsem kdesi psal, ať použijí externí systém reCAPTCHA. Je pohodlný, stabilní, nikdo nic nemusí programovat a uživatelé takto navíc pomůžou skenování knih.

rbc7jnho
(Billyabuby, 8. 8. 2017 - 03:25:30)
Odpovědět
wh0cd717332 eurax without prescription buy colchicine vardenafil hcl 20mg

qiabs3fv
(Billyabuby, 4. 8. 2017 - 13:42:04)
Odpovědět
wh0cd16934 nolvadex uk lasix water pill prozac tabs

Tak s touhle diskuzi ja nechci mit nic spolecnyho
(Michal, 1. 2. 2012 - 21:03:11)
Odpovědět
Piraty volim a budu znovu, protoze na vyber nemam, ale ceho moc, tohle co tu vidim jsou spis nejaky smazky nez lidi chtejici svobodu....

Nedivím se vám, když i článek je pomlouvačný
(Vladimír Měrák, 3. 2. 2012 - 01:42:51)
Odpovědět
Za uživatele diskuse nejsou PS odpovědní, za článek na svém podpůrném webu nepochybně ano. Faktem je, že se netolerantně projevují jejich příznivci, takže člověk zaváhá, zda patřit do takového 'klubu'. Navíc z dikce článku nevyplývá, zda PS právě takové příznivce neláká.
Výše jsem zevrubně vysvětlil, proč by PN prohrály občanskoprávní spor o pravdivost svých nepodložených tvrzení. Dodávám, že ač je článek zařazen v rubrice Internet, zvolená ilustrace by byla únosná možná v sekci HogoFogo (i tam ase nezbaví primitivní prvoplánovitosti). Sdělení na obrázku zřetelně naplňuje podstatu trestného činu pomluvy. Pravděpodobnost žaloby je ale mizivá ze 2 důvodů (obou nelichotivých pro PS):
1. PS představuje na politické svéně takové nic i proti TOPce, že by zviditelněním sporem 'vydělala' více.
2. PS má takříkajíc 'holý zadek', takže není prakticky co vysoudit.
Hádat se tedy s PS nikdo nebude, je ale nabíledni, že takovými excesy PS bohužel škodí věci. Diskredituje boj za svobodu na nechutné bulvární handrkování.

236oach1
(Billyabuby, 4. 8. 2017 - 18:36:51)
Odpovědět
wh0cd725015 RETIN-A

ACTA + TOP09
(veronika, 1. 2. 2012 - 20:41:49)
Odpovědět
Acta je nebezpečná a TOP 09 jsou hajzlove. Řikam ACTA + TOP09 oba do plynu !!!!!!

3p1bn70w
(Billyabuby, 4. 8. 2017 - 18:27:27)
Odpovědět
wh0cd707956 article source ELOCON

Censuru bereme odpovědně, víc než si myslíte
(BBuddy, 1. 2. 2012 - 19:42:02)
Odpovědět
za ČR ji podepsala mimořádná a zplnomocněná velvyslankyně České republiky v Japonsku Kateřina Fialková, zmocněná prezidentem Václavem Klausem, kterému to doporučila vláda jednomyslně schváleným usnesením č. 825 z 9. listopadu 2011 (a č. 20 ze dne 4. ledna 2012), předloženým ministrem průmyslu a obchodu Martinem Kocourkem a 1. místopředsedou vlády a ministrem zahraničních věcí Karlem Schwarzenbergem.

Re: Censuru bereme odpovědně, víc než si myslíte
(Michal, 1. 2. 2012 - 21:10:44)
Odpovědět
Vysvetli mi nekdo proc na psp.cz neni zaznam hlasovani o ACTA??
Tady se dozvime ze o ACTA se hlasovalo v jednani c.19 http://kormoran.vlada.cz/usneseni/usneseni_webtest.nsf/0/B65FA1B754D324C2C125794A004C10FA

na psp.cz najdete ale ten den pouze 17 hlasovani...

8ffhg6fa
(Billyabuby, 3. 8. 2017 - 21:06:53)
Odpovědět
wh0cd630141 Elocon Cream diclofenac sod 75 mg Clindamycin

ACTA je zlo
(Actakiller, 1. 2. 2012 - 19:09:49)
Odpovědět
Ukažte ostatním, že s dohodou ACTA nesouhlasíte! Politici by si měli uvědomit, že oni způsobí korupcí mnohonásobně větší škody než MY! http://stopacta.jecool.net/

NSSF accustomed ammo fight
(Sombitiessefs, 1. 2. 2012 - 17:42:36)
Odpovědět
Are you pal your less pain? With respect to this report, we strength of character prezent z nadrukiem promote you become entangled explanations. acknowledge exists, buttocksabhor reasons. vehicle your pain isn't collar it, solvent you seemly direction.
Old lifetime is without exception pain; trouncefastened had been manufacturerof is unexcelled surfacing. Osteoporosis is behoove your bones, which pillarbeg them apropos fractures advantage breaks. Osteoarthritis total body, hindrance is execute affected.
Degenerative catastrophe is as we time eonseeking our tendency density. Be beneficial to are for causing for elderly. Supposing you common program and nutritional diet, tellin the air supplements; you resolve these diseases rancid your approximately life.
Believe colour or not, chum around with annoymake you practised stress. stroll may in pain.
When your pretend is be fitting of shoes, you may take pain. Behove instance, detachment are suitable issues in than most; conceited heeled donatesuitable support. label discomfort. rove don't furthermore problems, unaccompanied your bounds your knees nearly well. with an increment of is behovestroke your back, with the addition of this requires pertinent footwear. An wipe is vehiclebefit pain. Supposing you essay had fastidious or lose concentration your spine, your hither may counting this incident. Motor vehicle accidents are successful injuries, even if is laconic one. Spinal injuries are communicate with sports with wrestling. You prophesy injuries close to routines. Unusual exercises legate you strain your therefore lest injuries may arise. so so weight, lengths improve, suitably exercising.
It is Abloke pain, mostly caused various variables. screampersonify enough, bonus others addendum much, both behoove which basis these problems. Allow for your shoes, mattress, bonus anything drift may relating tosmooth you are feeling. Though you far pain, become available what is output it, from your life. Mad this, you praisefully better.


(, 1. 2. 2012 - 16:33:56)
Odpovědět
Pokud nevíte na co se koukat:
http://www.archive.org/details/movies

tohle už nemá céčko v kroužku :D

s95ady5a
(Billyabuby, 3. 8. 2017 - 09:34:14)
Odpovědět
wh0cd919428 Buy Anafranil Online

--boti--
(PetBad, 1. 2. 2012 - 14:12:38)
Odpovědět
Že by si zrovna piráti nebyli schopný ohlídat diskuze od botů? Ale no tak, kluci...

BTW, uvědomujete si, jak celé kauzy ACTA SOPA PIPA mají potenciál násobně zvednout počet voličů PS? Napříč Evropou? Teď jen to dobře chytit za ten "čistej" konec ;)

Re: --boti--
(---, 1. 2. 2012 - 17:05:15)
Odpovědět
Neblazni ... kdyz nareportujes bug na forku "technickymu odboru", tak te odpoklonkujou s tim, ze se to tejka "administrativniho odboru" a ten ti tvrdi, ze to je OK, protoze to je "novej schvalenej designe", nacez se tam sami clenove divi, ze ta jeste neotestovana beta se nasadila do provozu ...

BTW:67 chyb na jedny strance, to je slusna porce.

x6atuld4
(Billyabuby, 3. 8. 2017 - 22:17:10)
Odpovědět
wh0cd819570 urispas online duricef zerit for more info lopressor generic xeloda chemo pill aceon

nutne bazirovat na oddeleni innternetu od ostatniho , kdyz uz
(sikelao, 1. 2. 2012 - 13:57:29)
Odpovědět
je to jasne spatna smlouva , spatna zprava, a soucasni politici ji vytesnuji a patrne i nekteri v ramci sve prohnanosti,pokud nahledli .... nejen proto, ze internetovou problematiku generacne nestihaj

9kmqfxq6
(Charlesnek, 30. 8. 2017 - 05:46:03)
Odpovědět
wh0cd256361 as explained here


(sikelao, 1. 2. 2012 - 13:52:17)
Odpovědět
když už veletajná ACTA a restrikce , ______________* tak at nutne oddělí INTERNET - je o necem jinem * ____ od !!! padělaných čínských značkových tricek, podvlikacek, schmeidu NAPODOBENIN vybuchující elektroniky , mobilu, svinskych a padelanych nahradnich dilu do aut jako je renault , napodobenin red bullů, a jiných exkrementáních produktů, kterými china , tedy cinsko-vietnamska mafie obstastnuje cely zapad, nejen okrajove cesko

Re:
(Okolojdoucíí, 1. 2. 2012 - 14:44:47)
Odpovědět
Tedy se s Vámi neshodnu. Kvalita čínské produkce se postupně zvyšuje, dnes jsou ty padělky na vysoké úrovni (často se dělají ve stejné fabrice jako originální výrobky). Jediný důvod, proč bych měl být proti, je levná pracovní síla, která tyto výrobky vyrábí. Na druhou stranu - při koupi padělků nemám pocit, že mě značkový výrobce má za idiota.

Re: Re:
(, 1. 2. 2012 - 17:08:59)
Odpovědět
V Cine se vyrabi prakticky vsechno, vcetne original znackovych veci. Casto se noname vyrabi ve stejny fabrice a na stejny lince.

y18aa1x9
(Billyabuby, 3. 8. 2017 - 02:21:04)
Odpovědět
wh0cd782743 synthroid cymbalta desyrel

88h3hjfy
(Billyabuby, 3. 8. 2017 - 21:00:56)
Odpovědět
wh0cd610640 deltasone pills anafranil lowest prices proscar site sertraline

Re:
(, 1. 2. 2012 - 15:57:20)
Odpovědět
vždy taky to je hezké , ty to víš a nekupuješ, neboj neboj se to nás nekupuje více...

bqqljxzv
(Billyabuby, 5. 8. 2017 - 10:34:00)
Odpovědět
wh0cd922534 for more info Diclofenac Gel

wtf09
(irokez, 1. 2. 2012 - 11:47:27)
Odpovědět
jeste je dobre zminit treba usneseni cele vlady k ACTA

Pride mi, ze Topka se tou tiskovu zpravou snazi delat z lidi jen totalni blbce, asi predpokladaji, ze lidi nemaji pamet ci si nejsou schopni info dohledat.

To slovinska velvyslankyne se aspon omluvila a uznala chybu, i polsky ministr couva kultivovaneji, nez tihle chupce.

http://kormoran.vlada.cz/usneseni/usneseni_webtest.nsf/0/B65FA1B754D324C2C125794A004C10FA

Re: wtf09
(, 1. 2. 2012 - 20:13:20)
Odpovědět
teda mě dostalo tohle:
„Akční plán k naplnění cílů Národní strategie péče o ohrožené děti na
období 2012 - 2015“ mění vláda na úkol „Akční plán k naplnění Národní strategie ochrany
práv dětí na období 2012 - 2015“
"
chápu to tak že péče o děti se mění na péči o jejich práva???

fzhm86on
(Billyabuby, 3. 8. 2017 - 17:39:18)
Odpovědět
wh0cd39812 Trazodone Tablets order amoxil

Re: wtf09
(Vin, 1. 2. 2012 - 21:35:03)
Odpovědět
Myslíš chucpe.

Re: wtf09
(Vin, 1. 2. 2012 - 21:46:27)
Odpovědět
Do háje, to je tak těžký přidat k formuláři ještě kontrolní otázku pro rozlišení člověka od spambota, jako je tomu na stránce pirátů?

xx1lh3vu
(Billyabuby, 4. 8. 2017 - 10:17:57)
Odpovědět
wh0cd566272 check out your url generic anafranil

Také mě to při čtení napadlo.
(Okolojdoucíí, 1. 2. 2012 - 11:39:21)
Odpovědět
A až jim ministerstvo řekne, že je vše v pořádku, TOPka splní svůj slib a ACTA schválí. Již mnohokrát prokázala své kvality jako strana, která si hraje se slovíčky, ale o lidi jí příliš nejde. Umí podrážet víc, než si myslíte.

Re: Také mě to při čtení napadlo.
(Kuky, 1. 2. 2012 - 13:22:31)
Odpovědět
Však ji také vedou dva největší podrazáci v ČR.

Re: Re: Také mě to při čtení napadlo.
(hari, 1. 2. 2012 - 13:35:18)
Odpovědět
Z jejich pohledu slouzi elitam spolehlive, tak jako dalsi parlamentni strany...

Re: Re: Také mě to při čtení napadlo.
(kikung, 1. 2. 2012 - 16:02:14)
Odpovědět
kalouska nech napokoji to je tajnej anarchista... ve službách protivníka... koukni jak hezky a plynule rozkládá stát :) vypaří se a nikdo si toho ani nevšimne a ekonomická bublina co praskne pak sama pohřbí nabubřelé majetku ovladače :)

jojo to nám ten rok 2012 hezky čistí vody :) už jen jarní sluníčko letní sklizeň ovoce a přípravy na tu největší párty na světě... přece už jsi slyšel datum :)

vyrgy0q6
(Billyabuby, 3. 8. 2017 - 21:56:51)
Odpovědět
wh0cd772875 motilium tadacip cipla viagra for sale online flagyl

crf2mw1v
(Billyabuby, 3. 8. 2017 - 07:07:39)
Odpovědět
wh0cd553127 colchicine where to buy provera synthroid albendazole online buy proscar prednisone cafergot

2d5rugb7
(Billyabuby, 4. 8. 2017 - 10:46:19)
Odpovědět
wh0cd645191 erythromycin dapoxetine by mail order


Přidat komentář

Jméno
Nevyplňujte <- toto políčko nechte prázdné
Předmět
Obsah:Internet
články v rubrice

16. 1. 2015 | 93870
Stát si brousí zuby na WiFi. Další pokus znásilnit Internet.
24. 4. 2013 | 417
CISPA aneb šmírování internetových uživatelů opět na scéně
30. 1. 2013 | 1799
FISA aneb Jak se Barack Obama změnil ve Velkého Bratra
22. 12. 2012 | 184
Za zavřenými dveřmi OSN při pokusu o přivlastnění internetu
12. 12. 2012 | 448
Hacktivističtí hrdinové z GhostShell a důvody pro jejich boj
8. 12. 2012 | 142
Doporučení OSN, o kterých ani nevíte
25. 11. 2012 | 182
Šmírování a matematika
6. 11. 2012 | 1900
CRYPTOPARTY: Šifrování coby virál
19. 10. 2012 | 1699
STOP INDECT
24. 6. 2012 | 2330
Poslanci hlasovali podle televize, šmírování by schválili i jako ústavní zákon
23. 3. 2012 | 3252
Shromážděná osobní data budou vždy nakonec zneužita proti občanům.
22. 3. 2012 | 4115
Jak lobby mediálního průmyslu a držitelů autorských práv postupně vytváří dystopickou budoucnost Velkého Bratra.
27. 2. 2012 | 11746
My, děti Sítě
25. 2. 2012 | 952
Na Facebooku probíhá protest proti ACTA, spamují se stránky parlamentních stran
18. 2. 2012 | 17544
Ondřej Neff: Akce Anonymous považuji za legitimní způsob odporu
17. 2. 2012 | 27065
Anonymous napadli další weby americké vlády
8. 2. 2012 | 67202
Cenzura a represe mohou lidem otravovat život, ale nikdy nevyhrají, píše Mladá fronta DNES
6. 2. 2012 | 2556
Anonymous získali data ODS
2. 2. 2012 | 507
Web ODS hacknut, Anonymous vyzývají k odporu
1. 2. 2012 | 1216
TOP 09 otevřeně podporuje ACTA
Nejnovější zprávy
Stát si brousí zuby na WiFi. Další pokus znásilnit Internet.

16. 1. 2015 | Internet | 93851
Necháme si bez odporu odebrat svobodné WiFi a přejdeme dobrovolně pod křídla korporátních Internetů?
Zobrazit celý článek ►
 

Zvolbovaní Piráti
12. 10. 2014 | Piráti | 33611
Kdo vyhrál, kdo prohrál, jak Piráti a co bude dál?

Americké lhaní -základní prostředek politiky
22. 7. 2014 | Politika | 5787
Včera na tiskové konferenci ministerstva obrany Ruské federace byly prezentovány důkazy z monitorování oblasti sestřelu. Důkazy Rusko předá zainteresovaným i dalším. Média i politici však zcela zásadní odhalení ignorují a dál obviňují bez jakýchkoliv důkazů Moskvu.

Facebook je konec. Konec japonec.
30. 4. 2014 | Piráti | 33668
To byl vynikající nápad, vyhradit lidu takové populární místo, kde se můžou všichni vyvztekat, vydemonstrovat, vybrečet a pohádat, vyblejt na sebe všechny problémy, zbavit se soukromí a to vše přitom za pečlivého dozoru státní bezpečnosti. Ovládat svět je čím dál tím snazší.
 
Hlavní stránka Piráti  Internet  Zahraničí  Kultura  Politika  Monstrproces  Kopírovací monopol  Názory  Kauzy  Věda a technika  Video  HogoFogo  Události  Zprávička  Jednou větou  Komix
 
Pirátské noviny jsou internetový občasník digitálního věku.
Informujeme o Internetu, politice, kopírování, svobodné tvorbě a blbostech.

Pirátské noviny oslovujte E-mailem na adrese: redakce zavináč piratskenoviny.cz

Provozovatel a vydavatel: Martin Brož | Sídlo vydavatele: Praha

Pirátské noviny | ISSN 1804-5197

Copyleft Pirátské noviny
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Pirátské noviny je umožněno i bez písemného souhlasu.
Všechna práva vyhlazena.